LSU mokslininkai kviečiami į Baltijos šalių sporto mokslo konferenciją „Sporto mokslo tendencijos, sporto ir sveikatos visuomenėje praktika“

Baltijos sporto mokslo draugija ir Varšuvos Józefo Piłsudskio fizinio lavinimo universiteto rektorius kviečia į 13-ąją Baltijos šalių sporto mokslo konferenciją „Sporto mokslo tendencijos, sporto ir sveikatos visuomenėje praktika“, kuri vyks 2020 m. balandžio 23–24 d. Biała Podlaska mieste (Lenkija).

Kasmetis renginys vienija dėstytojus, mokslo darbuotojus ir doktorantus iš Baltijos šalių ir keleto kitų šalių universitetų bei mokslo institucijų. Tradiciškai konferencija suteikia galimybę kolegoms sužinoti apie kitų mokslininkų atliktus tyrimų rezultatus bei pradėti ar atnaujinti bendradarbiavimo projektus. Konferencijos formatas skatina akademines klausytojų ir garsių mokslininkų diskusijas.

Konferencijos metu tradiciškai rengiamas jaunojo mokslininko konkursas, kurio metu suteikiama galimybė keistis idėjomis ir užmegzti naujus ryšius mokslinių tyrimų projektams plėtoti.

Biała Podlaska universiteto padaliniui tenka garbė prisiimti pagrindinę atsakomybę už konferencijos organizavimą.

Konferencija vyks Biała Podlaska regioniniame tyrimų ir plėtros universiteto padalinio centre, kuriame yra puikios sąlygos sėkmingai organizuoti mokslinius susitikimus. Konferencijos vieta yra netoli miesto centro, todėl lengvai pasiekiami keli viešbučiai, parduotuvės ir restoranai.

  • iki 2020 m. kovo 15 d. – tezių priėmimas
  • iki 2020 m. balandžio 1 d. – pranešimai apie tezių priėmimą
  • 2020 m. kovo 15 d. – išankstinės registracijos termino pabaiga
  • 2020 m. balandžio 10 d. – registracijos pabaiga

Daugiau informacijos apie registraciją ir konferenciją: http://bsss.awf-bp.edu.pl/