LSU merginų sambo komanda- studentų čempionato nugalėtoja!

Savaitgalį Kaune vykusiame Lietuvos universitetų studentų sambo čempionate LSU merginų komanda iškovojo pirmąją vietą. Tris aukso medalius pelnė ir čempionėmis tapo Meda Blažaitytė (60 kg), Giedrė Šileikaitė (72 kg) ir Gintarė Klišytė (80 kg). Sidabro medaliais apdovanotos Odeta Kašelionytė (60 kg), Ema Butkevičiūtė (64 kg), Dominyka Barauskaitė (68 kg) ir Neringa Gudiškytė-Žebrauskienė (80 kg). Bronza atiteko Karolinai Vitkauskaitei (48 kg) ir Viktorijai Ruškytei (+80 kg). LSU merginos didele  persvara aplenkė antroje vietoje likusias Vilniaus universiteto (VU) atstoves. Trečia-  stiprios sudėties Mykolo Romerio (MRU) rinktinė.

Tarp vyrų  LSU studentai pasidabino  trimis sidabro medaliais ir komandinėje įskaitoje nepateko tarp stipriausių. Antrąsias vietas iškovojo Mantas Jakubavičius (74 kg), Ovidijus Varnas (90 kg) ir Tautvydas Antanaitis (100 kg). Traumą pirmoje kovoje patyrė Saulius Viesulas turėjęs pasitraukti iš varžybų. Vaikinų pirmąją vietą iškovojo MRU komanda.

Gruodžio pradžioje Kazanėje (Rusija) vyks Pasaulio studentų sambo taurė, kurioje ketina dalyvauti Kaune vykusio čempionato nugalėtojai. Tai būtų vertingas jėgų išmėginimas  prieš kitais metais šiame Rusijos mieste vyksiančią universiadą. Joje pirmą kartą dalyvaus ir sambo sporto šakos atstovai.
                      Kaune vykusiose varžybose lankėsi Tarptautinės sambo federacijos vykdantysis direktorius Sergej Tabakov. Jis vedė seminarą, pristatė pasirengimą  2013 metais vyksiančiai universiadai. S.Tabakov yra universiados tarptautinio techninio komiteto narys, atsakingas už dziudo ir sambo varžybas. Džiugu, kad studentai, dalyvaujantys universiados dziudo varžybose, taip pat galės rungtis ir sambo kovose, nes tarp dziudo ir sambo varžybų bus kelios laisvos dienos. Tai- svarbu daugumai mūsų sportininkų, nes jie yra pajėgūs atstovauti Lietuvai abejose sporto šakose.