LSU merginų ir vaikinų komandų pergalės Lietuvos studentų dziudo čempionate

Elektrėnuose vykusiame Lietuvos studentų dziudo čempionate, kuriame dalyvavo ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) sportininkai, įspūdingų kovų netrūko! Vaikinai rungėsi svorio kategorijose iki 60, iki 66, iki 73, iki 81, iki 90, iki 100 ir + 100 kg, o merginos – iki 48, iki 52, iki 57, iki 63, iki 70, iki 78 ir + 78 kg.

Čempionato atidaryme tradiciškai dalyvavęs švietimo viceministras Linas Obcarskas pasveikino universitetų sportininkus.

Šiame čempionate pergalingai varžėsi LSU atstovai. Tarp merginų stipriausios buvo būsimosios trenerės Dalia Mackonytė (svorio kategorijoje iki 70 kg) ir Miglė Julija Dudėnaitė (iki 78 kg), o tarp vaikinų – Simonas Broga (iki 66 kg) ir alumnas Tautvydas Antanaitis (+ 100 kg).

Sėkmė lydėjo ir kitus LSU dziudo sportininkus.
Sidabro medalius pelnė Miglė Šalaševičiūtė (iki 70 kg), Mantas Najulis (iki 66 kg), Andrej Klokov (iki 73 kg), Titas Kasparavičius (iki 90 kg), Lukas Lažauninkas (+ 100 kg).

Bronzos medalius iškovojo Rimgailė Kavarskytė (iki 63 kg), Greta Folmer (iki 78 kg), Ernestas Sagalec (iki 81 kg).

Komandinėje vaikinų ir merginų įskaitoje nugalėtojų taures į viršų kėlė LSU komandos vadovai bei treneriai Lolita Dudėnienė ir Petras Vinciūnas.

Merginų komandinėje įskaitoje antrąją vietą iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto, trečiąją – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto komandos.  Vaikinų komandinėje įskaitoje antrąją vietą iškovojo Vilniaus Gedimino technikos universiteto, trečiąją – Vilniaus universiteto komandos.

Varžybas organizavo ir vykdė Lietuvos studentų sporto asociacija (LSSA) kartu su Nacionaline dziudo asociacija.