LSU merginos iškovojo pergalę, vaikinai pralaimėjimo studentų krepšinio lygos rungtynes

Vakar Vytauto Didžiojo universitete vykusiose Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) rungtynėse susitiko LSU ir VDU merginų krepšinio komandos. Mūsų universiteto sportininkės nugalėjo priešininkes net 20 taškų skirtumu – 75:55 (26:3, 12:21, 17:17, 20:14).
 LSU komandai 26 taškus pelnė Neringa Skadaitė, Monika Petrauskaitė – 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Eglė Vitkutė – 15, Greta Tamašauskaitė – 10 taškų.
   VDU komandoje rezultatyviausia buvo Kristina Alminaitė, pelniusi 26 taškus ir atkovojusi net 26 kamuolius, 8 taškus pridėjo Gintarė Jasiunskaitė, 7 – Brigita Povilaitytė.
   LSU merginų krepšinio komanda LSKL turnyrinėje lentelėje užima pirmą vietą (5 pergalės, 1 pralaimėjimas). Kitas rungtynes LSU krepšininkės žais vasario 3 dieną išvykoje su Vilniaus Gedimino technikos universiteto komanda.
  LSU vaikinų krepšinio komanda namuose po įtemptos kovos rezultatu 86:89 (15:26, 28:20, 22:21, 21:22) nusileido Vilniaus universiteto (VU) sportininkams. LSU komanda itin nesėkmingai sužaidė pirmą kėlinį, kurį pralaimėjo 11 taškų skirtumu – 15:26. Nors komanda atsitiesė antrame kėlinyje, tačiau susitikimo pabaigą geriau sužaidė Vilniaus studentai.
  LSU komandai 23 taškus pelnė Karolis Babkauskas, Šarūnas Beniušis – 19, Paulius Malašauskas ir Šarūnas Vingelis – po 14, Arūnas Sakalauskas – 10 taškų.
 VU komandoje rezultatyviausias buvo Laurynas Jacevičius (24 taškai), po 18 taškų pelnė Domantas Pipiras (9 atk. kam.) ir Tautvydas Pipiras (7 atk. kam.), 13 (10 atk. kam.) – Karolis Brusokas.
  LSU vaikinai (7 pergalės, 4 pralaimėjimai) LSKL turnyrinėje lentelėje žengia ketvirti, VU (5 pergalės, 6 pralaimėjimai) – šešti. Kitas rungtynes mūsų krepšininkai žais vasario 3 dieną išvykoje su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.