„LSU-Lūšis“ pusfinalyje kluptelėjo

Pirmose Lietuvos rankinio lygos (LRL) pusfinalio rungtynėse kluptelėjo „LSU-Lūšies“ komanda. Ji Klaipėdoje 23:30 (12:14) pralaimėjo Klaipėdos „Dragūnui“. Klaipėdiečiai serijoje iki 2 pergalių išsiveržė į priekį – 1:0.

Praėjusio sezono LRL čempionai, šių metų reguliaraus čempionato nugalėtojai „Dragūno rankininkai (15 pergalių, 1 lygiosios, 2 nesėkmės, 31 tšk.) turėjo daug vargo su  ketvirtoje pozicijoje reguliariajame čempionate likusia „LSU-Lūšies“ (10 pergalių, 2 lygiosios, 6 pralamėjimai, 22 tšk.) ekipa.

Klaipėdiečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 2 įvarčių persvara – 14:12, o antroje rungtynių pusėje jau žaidė sėkmingiau ir užtikrintai baigė rungtynes.

Susitikimo pradžia kiek geriau klostėsi kauniečiams – 9-ąją mačo minutę “LSU-Lūšis” pirmavo 5:3. Klaipėdiečiai darė daugiau klaidų bei nepasinaudojo susikurtomis progomis. Vis dėlto, įpusėjus pirmajam kėliniui, Klaipėdos rankininkai išlygino rezultatą – 7:7. Tuo klaipėdiečių bėdos nesibaigė – kauniečiai vėl atsakė dvejomis taikliomis atakomis ir atitrūko – 9:7. Tuomet “Dragūno” treneris Artūras Juškėnas paprašė minutės pertraukėlės. Tai davė vaisių: pajūrio rankininkai ėmė žaisti geriau bei dar pirmajame kėlinyje įsiveržė į priekį – 14:12.

Antroje rungtynių dalyje klaipėdiečiai demonstravo gerą žaidimą gynyboje, patikimai vartus saugojo Lukas Simanavičius. Tai leido aikštės šeimininkams po truputį didinti persvarą – 42-ąją rungtynių minutę komandas jau skyrė penki įvarčiai – 22:17.

„LSU-Lūšies“ gretose išsiskyrė Remigijus Vaičikauskas, įmetęs 8 įvarčius, 6 – Egidijus Morkūnas, po 3 – Artūras Strupas ir Saulius Katkevičius, Petras Očikas – 2, Artūras Urbonas – 1 (iš 7 m).

Atsakomosios pusfinalio rungtynės vyks šį trečiadienį, balandžio 24 dieną, 19 val. Kauno sporto halėje.