LSU lengvaatlečių komanda – greičiausia ir stipriausia tarp 10 Lietuvos studentų komandų

LSU Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vykusiame Lietuvos studentų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate mūsų Universiteto lengvosios atletikos komanda įrodė, kad yra greičiausia bei stipriausia ir užėmė pirmą komandinę vietą.

Čempionate dalyvavo 10 Lietuvos aukštųjų mokyklų komandų. Sportininkai varžėsi 17-oje rungčių. LSU sportininkai iškovojo 20 medalių (8 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos)

Rungčių nugalėtojai ir prizininkai
60 m merginų bėgimo rungties laimėtoja tapo Karolina Deliautaitė, įveikusi distanciją per 7,54 sek., antroje vietoje liko Akvilė Jonauskytė – 7,66 sek.
60 m vaikinų bėgimo antrą vietą iškovojo Gabrielius Bžėskis – 7,07 sek.

Merginų 60 m barjerinio bėgimo rungties trečia vieta atiteko Elzei Viktorijai Kazlauskaitei – 9,23 sek., o tarp šios rungties vaikinų trečią vietą iškovojo Gabrielius Bžėskis – 8,32 sek.

400 m merginų bėgimo rungties trečios vietos laimėtoja tapo Radvilė Balnytė – 1:00,66 sek. 400 m vyrų bėgime nenugalimas buvo Artūras Jankauskas – 51,23 sek.

Merginų 800 m bėgimo nugalėtoja tapo Augustė Žikaitė – 2:23,94 sek.

Merginų 1500 m bėgimo rungties laimėtoja – Ramunė Klybaitė – 5:21,88 sek., antra vieta atiteko Julijai Evelinai Jačun – 5:38,01 sek.

Vaikinų 3000 m bėgimo trečią vietą iškovojo Titas Pumputis – 9:48,71 sek.

Šuolio į aukštį rungties antros vietos laimėtoja – Meda Majauskaitė – 1,65 m, trečią vietą užėmė Elzė Viktorija Kazlauskaitė – 1,50 m.
Dainius Pazdrazdis įveikė 2 m kartelę ir tapo vaikinų šuolio į aukštį rungties nugalėtoju.

Merginų šuolio į tolį rungties laimėtoja – Austė Macijauskaitė – 5,78 m.
Vaikinų šuolio į tolį rungtyje trečią vietą užėmė Aurimas Gražulis – 6,74 m.

Rutulio stūmimo merginų rungties laimėtojos titulą apgynė Marija Šyvytė – 13,98 m, o trečioje vietoje liko Kamilė Kunickaitė – 11,59 m.
Rutulio stūmimo vaikinų rungtį laimėjo Augustas Inda – 16,42 m, antrą vietą užėmė Karolis Maisuradzė – 15,91 m.

Nugalėtojų komandinė įskaita jau kelerius metus iš eilės nesikeičia – lyderiai užtikrintai išlaiko savo pozicijas: