LSU lengvaatlečiai sėkmingai pasirodė Lietuvos čempionate

Šiauliuose vyko Lietuvos uždarų patalpų  lengvosios atletikos čempionatas ir jaunimo pirmenybės, kuriose dalyvavo gausus  LSU studentų būrys. Mūsų sportininkai pasirodė sėkmingai ir iškovojo 7 aukso, 6 sidabro ir 3 bronzos medalius. „ Nudžiugino LSU absolvento Ryčio Sakalausko pasirodymas. 60 m įveikęs per 6,74 sek. jis pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Dviejų  Sporto ir laisvalaikio centro trenerių Austros Skujytės ir Donato Januševičiaus auklėtiniai iškovojo tris aukso medalius. Norėčiau pažymėti trenerės A.Skujytės auklėtinės Evelinos Auželytės simbolinę pergalę penkiakovėje, mūsų lengvaatlečiai sėkmingai pasirodė daugelyje rungčių“,- teigė LSU sporto prorektorius prof.Aleksas Stanislovaitis.

LSU atletų iškovoti apdovanojimai

7 aukso medaliai:

60 m bėgimas – Lina Grinčikaitė (tr. E. Norvilas), Rytis Sakalauskas (tr. D. Januševičius,
      A.,J. Stanislovaičiai)

60 m barjerinis bėgimas – Sonata Tamošaitytė (tr. A. Skujytė, N. Gedgaudienė),

800 m bėgimas – Eglė Balčiūnaitė (tr. A. Kitanov),

1500 m bėgimas – Milda Vilčinskaitė (tr. I. Juodeškienė),

Šuolis į aukštį – Raivydas Stanys  (tr. A. Gavelytė, A. Baranauskas),

Šuolis  į tolį – Lina Andrijauskaitė (tr. R .Petruškevičius).

3 sidabro medaliai:

60 m bėgimas – Mantas Semčenko (tr. S. Kašinskas),

400 m bėgimas – Eglė Balčiūnaitė (tr. A. Kitanov),

Penkiakovė – Justė Rinkevičiūtė (tr .A. Miliauskas).

6 bronzos medaliai :

60 m bėgimas – Egidijus Dilys (tr. A. Gavėnas),

3000 m bėgimas – Milda Vilčinskaitė (tr. I .Juodeškienė),

Šuolis į aukštį – Seiranas Puščius (tr .A. Baranauskas),

Šuolis  į tolį ir trišuolis – Marius Vadeikis ( tr.R. Petruškevičius),

Trišuolis – Jana Nosova (tr.A.Baranauskas).

Šiame čempionate taip pat gerų rezultatų pasiekė  ir kiti LSU lengvaatlečiai: šeštą vietą 60 m bėgime užėmė Raimonda Meidutė (tr. D. Januševičius, A. ir J. Stanislovaičiai), ketvirtas šioje rungtyje  buvo Domantas Žalga (tr. D. Januševičius, A. ir  J. Stanislovaičiai), 60 m barjeriniame bėgime penktą vietą užėmė Žygimantas Kuzminskas (tr. V. Streckis, R. Snarskienė), šuolyje į aukštį 4 vietą iškovojo Simona Margelytė ( tr. V.Streckis, L. Kaveckienė), o šuolyje į aukštį penktas liko Ernestas Raudys (tr.A. Baranauskas, E. Jurgutis ),  aštuntąsias vietas  šuolyje į tolį  iškovojo Aistė Bernotaitytė (tr. O. Pavilionienė, N. Gedgaudienė), o trišuolyje – Simona Dargytė  (tr. V.Šilinskas, D. D. Senkai) ir  Tautvydas Sadovskis (tr. V.Šilinskas, V.Kiaulakis).