LSU lankėsi Vusterio universiteto delegacija

Lietuvos sporto universitete (LSU) viešėjo Vusterio universiteto (D. Britanija) vicekancleris David Green ir Sporto mokslo katedros vedėjas Mick Donovan bei Tarptautinių ryšių Europos regiono vadybininkas Tadas Lavickas.

Per vizitą atnaujinti LSU ir Vusterio universiteto partnerystės ryšiai bei aptartos galimybės plėtoti bendradarbiavimą sporto mokslo srityje. Anksčiau abu universitetai aktyviai bendradarbiavo vykdant krepšinio studijas, bet pasikeitus įstatymams D. Britanijoje bendros studijos buvo nutrauktos.

Šiuo metu Vusterio universiteto atstovus domina LSU Kineziterapijos studijos ir jungtinės studijų programos sporto mokslo srityje bei dalyvavimas įvairiuose LSU organizuojamuose studijų ir mokslo renginiuose. LSU domina Sporto reabilitacijos ir Sporto psichologijos studijų programos, kurias norėtume organizuoti kartu su Vusterio universitetu ir siūlyti Lietuvos ar užsienio studentams.

Buvo aptartos ir dėstytojų bei studentų mainų galimybės. Svečiai žavėjosi LSU pažanga mokslo srityje, domėjosi Sporto mokslo ir inovacijų instituto moksliniais tyrimais, įranga ir bendradarbiavimo galimybėmis.

Tarptautinių ryšių skyriaus vedėjos Irenos Čikotienės informacija