LSU krepšininkams- sidabro medaliai

Vakar baigėsi Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vaikinų I-os grupės pirmenybės. Mūsų universiteto studentai finale po atkaklios kovos 74:80 ( 15:24, 23:26, 21:15, 15:15) nusileido Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandai ir iškovojo sidabro medalius. MRU komanda nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą ir po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 50: 38. LSU studentai nenuleido rankų ir komandos kapitono Šarūno Vingelio vedini antroje susitikimo dalyje atkūrė intrigą. Įpusėjus trečiajam kėliniui, mūsų studentai sušvelnino skirtumą iki trijų taškų- 53:56. Vis dėlto MRU krepšininkai išlaikė 5-7 taškų persvarą ir tapo naujaisiais LSKL čempionais.

LSU komandai taškus pelnė: Šarūnas Vingelis 17 (6/10 dvitšk.), Tomas Urbonas 13 (6/9 dvitšk., 6 atk.kam.), Arūnas Sakalauskas 11 (3/5 tritaškiai), Paulius Petrilevičius 10 (4/6 dvitšk., 6 atk.kam.), Taurantas Tamošiūnas 8 (2/5 tritšk.), Šarūnas Beniušis 7, Paulius Malašauskas 6 (6 rez.perd.), Edvinas Alunderis 2 taškai.

LSU komandos treneris Edas Nickus: "Gaila, kad šiandien nepavyko laimėti, tačiau turėsime ko siekti kitais metais. MRU komanda gerai sukomplektuota, žaidžia patrauklų krepšinį, žaidėjai turi daug patirties. Mūsų komanda- viena jauniausių studentų lygoje. Šiandien vaikinai šiek tiek "perdegė", pernelyg dažnai klydo susitikimo pradžioje. Finale žaidėme po ilgos pertraukos, trūko patirties. Norėčiau pasidžiaugti universiteto komanda – ateityje ji iškovos ne vieną pergalę ."

LSU žaidėjas Šarūnas Vingelis: "Šiandien pralaimėti buvo skaudu. Prastai pradėjome rungtynes, lemiamomis akimirkomis neleistinai klydome, gerai sužaidėme tik paskutinius du kėlinius. Galėjome persverti rezultatą, bet nepasisekė."

LSU krepšininkai LSKL medalius iškovojo po ilgos pertraukos. Treti liko Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai, praėjusiais metais pasidabinę studentų krepšinio lygos auksu. Ketvirtas liko Šiaulių universitetas, kurį LSU įveikė pusfinalyje.

Šiemet LSKL reguliariajame sezone mūsų komanda užėmė antrąją vietą (11 pergalių, 5 pralaimėjimai).

LSKL vicečempionais tapo Šarūnas Vingelis, Juozas Andriuška, Paulius Malašauskas, Šarūnas Beniušis, Arūnas Sakalauskas, Edvinas Alunderis, Evaldas Tviraga, Tomas Urbonas, Paulius Petrilevičius, Taurantas Tamošiūnas, Laimomas Mikšys. Treneriai- Edas Nickus ir Laimonas Eglinskas.

LSKL rungtynių LSU-MRU protokolą rasite čia.