LSU krepšininkai įveikė VDU ir pergalingai pradėjo LSKL čempionato ketvirtfinalį

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate jau pirmosios ketvirtfinalio rungtynės pažėrė staigmenų ir kaitino žiūrovų aistras, o trys iš keturių ketvirtfinalio dvikovų sprendėsi paskutinėmis susitikimo sekundėmis. Pergalingai ketvirtfinalį pradėjo Lietuvos sporto universiteto krepšininkai. Jie išvykoje 99:98 (27:17, 15:25, 29:23, 28:33) nugalėjo daugkartinius LSKL nugalėtojus Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkus.Skirtumas prieš atsakomąsias ketvirtfinalio rungtynes trapus – vos 1 taškas, tačiau tai LSU ekipai prieš dvikovą savo aikštėje suteikia psichologinio pranašumo ir pasitikėjimo savo jėgomis.LSU ekipos treneris Ramūnas Butautas pripažino, kad šįkart ekipai didelio impulso suteikė Kristupas Žemaitis, ne tik puikiai dirigavęs komandai, bet ir surinkęs 13 taškų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų ir po krepšiais atkovojęs 6 kamuolius.LSU gretose rezultatyviausiai žaidė Emilis Maziliauskas, surinkęs 24 taškus (2/4 dvit., 5/7 trit., 5/6 baudos, 26 naud. balai). Kajus Vizgirdas prie pergalės pridėjo 19 taškų, Ugnius Kundrotas – 17 tšk.„Čia yra atkrintamosios rungtynės, tad visi supranta, kad reikia atiduoti dvigubai daugiau energijos. Džiaugiuosi, kad visi aikštėje buvę žaidėjai įnešė savo indėlio į šią pergalę. Neprarandu vilties, kad atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse komandą dar pasistiprinsime ir duosime kovą. Mes varžovus gerbiame, bet nieko nebijome“, – teigė R. Butautas.

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės vyks kitą pirmadienį (vasario 26 d.) 17 val. LSU didžiojoje sporto salėje (Centriniai rūmai, Sporto 6, Kaunas).

Kitose ketvirtfinalio susitikimuose pergales iškovojo Klaipėdos universiteto, LCC ir Mykolo Romerio universitetų krepšininkai.

Parengta pagal LSKL informaciją