LSU komandų pergalės studentų lygoje

Vakar pergales Lietuvos studentų krepšinio lygoje ( LSKL) šventė LSU merginų ir vaikinų krepšinio komandos.

Merginų pogrupyje be pralaimėjimų žengia LSU ekipa. Rasos Kreivytės auklėtinės namuose po dramatiškos kovos 61:58 (19:17, 12:8, 17:19, 13:14) nugalėjo čempiones – Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkes.
LSU degė noru atsirevanšuoti VDU ekipai už pernykščio sezono finalą, kuriame pralaimėjo 80:87.
Jau tapo įprasta, kad tarp šių ekipų vyksta itin įnirtinga ir arši kova – ne išimtis buvo ir šį kartą.
LSU po dviejų kėlinių  pirmavo 6 taškais – 31:25, tačiau labiau atitrūkti joms nepavyko – rungtynių pabaiga buvo itin nervinga. Vis dėlto, šįkart šaltakraujiškiau sužaidė LSU merginos, kurios šventė ketvirtąją pergalę.
LSU komandą į pergalę vedė Monika Petrauskaitė, surinkusi 18 taškų, 14 pelnė Neringa Skadaitė, po 8 – Eglė Vitkutė ir Eglė Sarapaitė.

Lietuvos sporto universiteto vaikinai namuose užtikrintai, 30 taškų skirtumu, 101:71 (28:27, 25:13, 30:19, 18:12) sutriuškino Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) ekipą.

Pirmą kėlinį vilniečiai dar priešinosi (28:27), tačiau LSU studentai iki didžiosios pertraukos atitrūko 13 taškų skirtumu (53:40), o trečiame kėlinyje jų pranašumas perkopė ir 20 taškų ribą bei rungtynių nugalėtojas žiūrovams abejonių nebekėlė.

LSU į pergalę vedė po traumos grįžęs Šarūnas Vingelis pelnęs  19 taškų, Taurantas Tamošiūnas įmetė 17,  Arūnas Sakalauskas – 15, Paulius Malašauskas – 13 taškų.

„Šįkart mums padėjo net 11 žaidėjų. Anksčiau nepavykdavo surinkti pajėgiausios sudėties ir pralaimėdavome vos keliais taškeliais. Šiandien jau kovėmės pakiliai ir gerai nusiteikę. Nuo dvikovos pradžios jautėme, kad laimėsime, o galutinius taškus sudėjome trečiame kėlinyje. Nuotaika- gera. Tai – puiki repeticija prieš LKL kovas“, – džiaugėsi LSU treneris Edas Nickus.

LSU su 10 taškų (3 pergalės, 4 pralaimėjimai) LSKL turnyro lentelėje žengia šeštoje pozicijoje