LSU naujus mokslo metus pradėjo tradicine pirmakursių švente

Rugsėjo 1-ąją Lietuvos sporto universitete (LSU) įvyko mokslo metų pradžios iškilmės pirmakursiams.

Šventėje dalyvavo ir savo mintimis dalijosi LSU rektorė Diana Rėklaitienė, Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, vicemeras Andrius Palionis, LSU studijų prorektorė Jūratė Požerienė, olimpietė, LSU absolventė Viktorija Andrulytė bei Studentų atstovybės prezidentė Miglė Julija Dudėnaitė.

Studentus naujųjų mokslo metų proga sveikinusi LSU rektorė teigė, kad sudėtingu laikotarpiu kelią į aukštąjį mokslą atradusiems pirmakursiams iššūkiai akademiniame gyvenime dar tik prasideda.

„Sveikinimai visiems pirmakursiams, kurie šiais metais prisijungė prie mūsų bendruomenės ir pradės savo kelionę šiame universitete ketveriems, šešeriems ar dar daugiau metų. Labai noriu palinkėti, kad gerbtumėte savo universitetą – didžiuotumėtės juo ir savimi. Universitetas nėra tik pastatas. Tai žmonės – studentai, kurie jame mokosi, ir dėstytojai, kurie jame dirba.“

V. Andrulytė ir M. J. Dudėnaitė drąsino pirmakursius įsitraukti į Universiteto bendruomenę bei ieškoti atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Miesto meras V. Matijošaitis dėkojo LSU bendruomenės nariams, prisidėjusiems prie idėjų generavimo gerinant sporto infrastruktūrą Kaune.

„Šiandien čia esame neatsitiktinai, nes be šios aukštosios mokyklos, be rektorės ir dėstytojų mes nesuplanuotume visų pokyčių, kurie yra daromi. Dabar šis universitetas dar yra lyg statybų aikštelė, nes greta statomas bene vienintelis toks futbolo stadionas šalyje, kurį tikimės užbaigti iki kitų metų birželio“, – kalbėjo V. Matijošaitis.

Kauno meras per šias iškilmes už ypatingus nuopelnus Kauno miestui, svarų indėlį skatinant žmonių sveikatingumą ir sportinę veiklą, uolų ir sąžiningą darbą bei visuomeninę veiklą įteikė LSU rektorei D. Rėklaitienei Santakos garbės ženklą.