LSU dėstytojai kurs mokymosi metodikas „BaskEUball“ projekto jauniesiems krepšininkams

Lietuvos sporto universitetas (LSU) rugsėjo 18–19 d. surengė antrąjį tarptautinio projekto „Basket ChangeMaker: play, include, and educate“ (BaskEUball) partnerių susitikimą. Mūsų universiteto dėstytojai doc. dr. Rasa Kreivytė ir doc. dr. Kęstutis Matulaitis šiame projekte atsakingi už veiksmingo ir įtraukiančio mokymo turinio jauniesiems krepšininkams iš Graikijos, Ispanijos ir Lietuvos sukūrimą.

Per susitikimą LSU visų organizacijų atstovai aptarė planus, intensyviai dalijosi idėjomis, kaip krepšinis gali tapti puikiu instrumentu siekiant, kad vaikai iš skirtingų Europos šalių galėtų bendrauti ir juos vienytų tos pačios veiklos. Visi partneriai pritaria, kad krepšinis padės įtraukti įvairių socialinių grupių vaikus ne tik į sportinę, bet ir meninę veiklą, be to, padės suvienyti mokytojų, vaikų bei tėvų bendruomenes.

Po oficialių susitikimų projekto dalyviai svečiavosi Lietuvos sporto universitete, aplankė „Krepšinio namus“ ir stebėjo Krepšinio akademijos „Snaiperis“ jaunųjų krepšininkų treniruotę.

Netrukus prasidės projekte numatytos veiklos: pamokos, treniruotės bei pasirengimas tarptautiniams turnyrams, vaikų susitikimai Lietuvoje, Graikijoje bei Ispanijoje.

Projekte dalyvauja partneriai iš Ispanijos, Lietuvos ir Graikijos. Kiekvienai šaliai atstovauja universitetas, mokykla ir krepšinio klubas: Lietuvos sporto universitetas (Lietuva, Krepšinio akademija „Snaiperis“ (Lietuva), Kauno šv. Kazimiero progimnazija (Lietuva), UdG – Universitat de Girona (Ispanija), Escola La Farga (Ispanija), Club Bàsquet Salt (Ispanija), Action Synergy SA (Graikija), 2nd Primary School Nea Peramos – Attikis (Graikija), Enosi Neas Paramou – Megaron (Graikija).