LSU dėstytoja ir mokslo tyrėja Audinga Kniubaitė išrinkta geriausia 2021-ųjų Lietuvos rankininke

Lietuvos sporto universiteto (LSU) dėstytoja ir mokslo tyrėja dr. Audinga Kniubaitė jau antrą kartą pripažinta geriausia metų Lietuvos rankininke. Pirmą kartą ja buvo išrinkta 2018-aisiais.

Atstovaudama LSU Audinga du kartus (2012 ir 2016 m.) laimėjo Europos studentų žaidynių sidabro medalius.

Ji jau 14-liktą sezoną (nuo 2008 m., kai pradėjo studijuoti LSU) žaidžia Kauno ACME-ŽALGIRIS komandoje, kuriai nuolat atstovauja nemažai mūsų Universiteto studenčių.

Su Kauno ACME-ŽALGIRIS komanda Audinga 6 kartus tapo Lietuvos čempione, 3 kartus laimėjo čempionato sidabro medalius ir 2 kartus – bronzos, 7 kartus – Lietuvos taurę, 5 kartus – Supertaurę, du kartus pavyko pasiekti Europos taurės aštuntfinalio etapą.

„Audinga Kniubaitė – idealus pavyzdys jaunimui, kaip derinti akademinę ir sportinę veiklą. Ji sėkmingai baigė bakalauro ir magistro studijas, o prieš porą metų apgynė daktaro disertaciją ir šiuo metu dirba LSU dėstytoja bei mokslo tyrėja. Vakarais treniruojasi ir savaitgaliais dalyvauja varžybose. Be to, Audinga yra ir viena iš Lietuvos moterų rankinio rinktinės lyderių“, – teigia LSU profesorius emeritas, ilgametis Kauno ACME-ŽALGIRIS vyriausiasis treneris Antanas Skarbalius.