LSU bendradarbiaus su sporto ir sveikatingumo centru „VS-Fitness“

Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentams ir absolventams atsiveria dar daugiau galimybių ne tik atlikti praktiką, bet ir įsidarbinti. LSU bendradarbiaus su UAB „VS-Fitness“, o sutartį savo parašais patvirtino LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir Kauno padalinio „VS-Fitness“ sporto ir sveikatingumo centro vadovas Edvinas Mockaitis. 

Tikimasi, kad bendradarbiavimas bus naudingas abiems pusėms: Universiteto studentai galės atlikti praktiką „VS-Fitness“ sporto ir sveikatingumo centre, o LSU kvies partnerius kelti kvalifikaciją Universitete, dalyvauti čia rengiamuose seminaruose, konferencijose ir kituose renginiuose.  

„Malonu, kad jau dabar LSU studentai atlieka  praktiką mūsų sporto ir sveikatingumo centre Kaune. Dažniausiai į mus kreipiasi Treniravimo sistemų studijų programos studentai, norintys įgyti patirties ar įsidarbinti. Taip pat laukiame kineziterapeutų, sporto vadybininkų ir kitų programų studentų bei absolventų. Atsižvelgdami į dabartinę situaciją, stengiamės sudaryti sąlygas atlikti praktiką nuotoliniu būdu, ribojame klientų srautus“, – sakė E. Mockaitis.  

„Neabejoju, kad mūsų studentams atsivers galimybių ne tik atlikti praktiką, bet ir ateityje įsidarbinti.  Atliekame daug ir įvairių mokslinių tyrimų, rengiame seminarus ir mokymus. Mus sieja glaudus ryšys, kartu turime rūpintis sveikatinimo ir sporto sričių ateitimi“, – teigė D. Rėklaitienė.  

Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose veikiančiame sporto ir sveikatingumo centre „VS-Fitness“ lankytojai gali sportuoti, jis teikia visapusiškas sporto medicinos ir diagnostikos paslaugas, konsultacijas ir rekomendacijas. Daugiau informacijos apie naujuosius partnerius rasite:  http://www.vs-fitness.lt.