LSU bendradarbiaus su nauju socialiniu partneriu – Lietuvos piklbolo federacija

Lietuvos sporto universitetas (LSU)  bendradarbiaus su nauju socialiniu partneriu – Lietuvos piklbolo federacija. Bendradarbiavimo sutartį savo parašais patvirtino LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir Lietuvos piklbolo federacijos projektų vadovas Vilius Vaitkevičius.

Susitikimo LSU metu vadovai aptarė galimybes bendradarbiauti plėtojant piklbolo sporto šaką bei įgyvendinant veiklas sveikos gyvensenos ir sporto, mokslinių tyrimų, neformalaus švietimo srityse. Tikimasi, kad glaudus bendradarbiavimas bus naudingas rengiant trenerius, skatinant  fizinio ugdymo pedagogų ir kitų fizinio aktyvumo specialistų supažindinimą su šia įdomia ir nesudėtinga sporto šaka. Anot V. Vaitkevičiaus, piklbolą gali žaisti tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek suaugusieji.

Nors ši sporto šaka jau turi tradicijas JAV, Ispanijoje, Švedijoje, Anglijoje, tačiau Lietuvoje ji yra pakankamai nauja. Lietuvos piklbolo federacija susikūrė tik prieš 1,5 metų, tačiau jau dabar vienija 300–400 šimtus žaidžiančių piklbolą ir dalyvaujančių įvairaus lygio varžybose.

Daugiau apie socialinį partnerį: https://piklbolas.lt/lt/about-us/