LSU bendradarbiaus su Nacionaliniu Kauno dramos teatru

Lietuvos sporto universitetas ir Nacionalinis Kauno dramos teatras (NKDT) kartu ieškos idėjų, kaip susieti sportą ir teatrą, kad visuomenei būtų pristatyti įdomūs sumanymai. Šiandien Dramos teatre pasirašyta bendradarbiavimo sutartis, o ją savo parašais patvirtino Lietuvos sporto universiteto rektorė Diana Rėklaitienė ir Nacionalinio Kauno dramos teatro direktorius Egidijus Stancikas.

Partneriai sutarė įgyvendinti bendrus projektus, susijusius su sporto mokslo, švietimo,  sporto ir sveikatinimo veiklomis.  NKDT ir LSU atstovai kartu dalyvaus partnerių organizuojamuose  susirinkimuose, konferencijose, seminaruose ir kituose  renginiuose.

„Universitetas ir Dramos teatras bendrauja ne vieną dešimtmetį. Džiaugiamės, kad LSU bendruomenė lankosi spektakliuose, rengia savo šventes. Tikimės, kad Universiteto specialistai mums perteiks savo žinias, rengs įvairius sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo mokymus mūsų bendruomenei. Atrodytų, kad sportas ir teatras skirtingos sritys, tačiau išties jos labai artimos, todėl bendrų veiklų, įvairių edukacinių projektų tikrai sukursime“, – sakė Dramos teatro direktorius E. Stancikas.