LSU plečia socialinių partnerių ratą

Lietuvos sporto universitetas (LSU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su  VšĮ Nacionalinė savanoriška gelbėjimo tarnyba „Voluntarius LT“.  Ją savo parašais patvirtino LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir „Voluntarius LT“ įkūrėjas dr. Rimantas Mikalauskas.

„Pagrindinė mūsų veiklos idėja – kad apmokyti savanoriai galėtų dalyvauti sporto renginiuose ir prireikus suteiktų pirmąją pagalbą.  Lietuvos sporto universiteto studentus jau nuo antro kurso kviečiame įsitraukti į savanorišką veiklą, išklausyti įvairius kursus, gilinti savo žinias bei kurti savo karjeros aplanką, vadinamąjį portfolio“, – sakė R. Mikalauskas.

Pagal šią bendradarbiavimo sutartį LSU įsipareigoja sudaryti sąlygas VšĮ „Voluntarius LT“ siunčiamiems specialistams kelti kvalifikaciją Universitete ir naudotis metodine bei materialine baze.

VšĮ Nacionalinė savanoriška gelbėjimo tarnyba „Voluntarius LT“ įsipareigoja konsultuoti LSU personalą tobulinant studijų programas, vykdyti kitus su LSU bendrus projektus, susijusius su sporto mokslo, švietimo, sporto ir sveikatinimo veiklomis ir esant galimybei informuoti LSU studentus dėl laisvų darbo vietų.

VšĮ Nacionalinė savanoriška gelbėjimo tarnyba „Voluntarius LT“ suteikia galimybę tapti profesionaliu savanoriu, kuris gebės teikti pirmąją pagalbą ir žinos, kaip padėti patyrusiems traumas.

Daugiau apie LSU partnerį skaitykite http://www.voluntarius.lt/