LSU bendradarbiaus su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija

Lietuvos sporto universitetas (LSU) bendradarbiaus su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija. Bendradarbiavimo sutartį pasirašė LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė ir VšĮ ,,Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos direktorius Laimis Bičkauskas.

,,Kauno Žalgirio“ futbolo akademija siekia, kad Lietuvoje susikurtų visaverčiai futbolo klubai, todėl visą dėmesį skiriame jaunųjų futbolininkų parengimui. Treniruojame įvairių amžiaus grupių vaikus, o juos ugdome pagal “Anderlechto” jaunimo futbolo programą. Ypatingai laukiame Treniravimo sistemų studijų programos studentų, kuriems futbolo akademija būtų puiki vieta ne tik atlikti praktiką, bet ir dirbti“, – sakė L. Bičkauskas.

„Bendradarbiavimas su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademija mums yra labai svarbus. Mes ugdome aukščiausios kvalifikacijos trenerius, taip pat siekiame mūsų vykdoma veikla – kursais, mokymais dalytis su socialiniais partneriais“, – teigė prof. dr. Diana Rėklaitienė.

LSU ir „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos sutartis sudarys galimybes Akademijos specialistams kelti kvalifikaciją LSU, vykdyti bendrus projektus, susijusius su sporto mokslo, švietimo, sporto ir sveikatinimo veiklomis.

,,Kauno Žalgirio“ futbolo akademija konsultuos LSU personalą tobulinant studijų programas, sudarys sąlygas LSU studentams atlikti praktiką, kvies LSU specialistus į organizuojamus susirinkimus, konferencijas, seminarus, kursus, sporto ir kitus renginius.

LSU ir „Kauno Žalgirio“ akademijos sutartis sudaryta penkeriems metams.

                                                                                                                         LSU informacija