Nauji LSU socialiniai partneriai

Lietuvos sporto universitete (LSU) pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kazlų Rūdos sporto centru, kuriam vadovauja  alumnė Sandra Kilikevičienė. Kazlų Rūdos sporto centras plėtoja keletą sporto šakų (futbolas, lengvoji atletika, dziudo, graikų-romėnų imtynės, tenisas, badmintonas, meninė gimnastika), į kurias vaikai kviečiami dalyvauti nemokamai. Be to, Kazlų Rūdoje plečiama laisvalaikio fizinio aktyvumo infrastruktūra. Yra Virvių parkas, Diskgolfo aikštynas, daug kitų vaikams ir suaugusiesiems skirtų lauko sporto aikštelių.

Su LSU rektore prof. dr. Diana Rėklaitiene buvo aptartas bendradarbiavimas plėtojant bei įgyvendinant veiklas sveikos gyvensenos ir sporto, mokslinių tyrimų, studentų praktikos, neformaliojo švietimo srityse.

Daugiau apie socialinį partnerį: https://sportocentras.com/

 

LSU bendradarbiaus ir su Lietuvos šaudymo sporto sąjunga. Sąjungos generalinė sekretorė Laura Šaučikovaitė-Astrauskienė teigė, kad nors ir nelengva dabar plėtoti šią sporto šaką, bet Lietuvoje yra apie 400 vaikų, dalyvaujančių įvairiose šaudymo varžybose. Beje, ir didelio meistriškumo sportininkams rengti labai reikalingi sporto psichologai bei atletinio rengimo treneriai.

LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitiene ir Lietuvos šaudymo sporto sąjungos generalinė sekretorė Laura Šaučikovaitė-Astrauskienė pasirašė sutartį, kurioje numatoma bendradrabiauti plėtojant bei įgyvendinant veiklas mokslinių tyrimų, studentų praktikos, neformaliojo švietimo srityje.

Daugiau apie socialinį partnerį: http://www.saudymosajunga.lt/