„LSU-Baltai“ nepasipriešino „Neptūnui“

Šiandien Lietuvos krepšinio lygos ( LKL) rungtynėse Kauno „LSU-Baltai“ 80- 102 ( 26-26, 13-26, 21 -19, 20 -31) pralaimėjo  Klaipėdos „Neptūnui“. Mūsų krepšininkai rimčiau pasipriešino tik rungtynių pradžioje, kai po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 26-26. Tačiau tai buvo tik laikinas blykstelėjimas LSU komandos žaidime. „Neptūnas“ tvirtai perėmė inicityvą, o nedidelė intriga buvo po tik po trečiojo kėlinio, kai LSU krepšininkams pavyko šiek tiek priartėti. Vis dėlto klaipėdiečiai užtikrintai sužaidė ketvirtą kėlinį ir iškovojo pergalę 102-80.

Po pralaimėjimo „LSU- Baltai“  (4/11) smuktelėjo į  11 vietą pirmenybėse, „Neptūnas“ (12/3) – trečias.

„LSU-Baltams“ taškus pelnė:  Žygimantas Skučas 19 ( 3/5 tritšk) , Taurantas Tamošiūnas 15 (4/6 tritšk.), Mindaugas Stašys 12 ( 8 rez.perd.), Edvinas Alunderis 7, Paulius Malašauskas ir Vidmantas Sragauskis po 7, Šarūnas Vingelis 5, Šarūnas Beniušis ir Arūnas Sakalauskas po 3, Tomas Urbonas 1.

Rezultatyviausiai „Neptūno“ gretose žaidė: Evaldas Dainys 16Vytautas Šarakauskas 15 (6/8 dvitaškių), Deividas Gailius 12.

Kitas LKL rungtynes „LSU-Baltai“ kovo 13 dieną išvykoje žais su Palangos „Palanga“.

„LSU-Baltų“ vyr.treneris Darius Dikčius: „ Neblogai sužaisti pavyko vos vieną kėlinį. Nežinau, kas atsitiko vaikinams. Žaidėme prastai. Sumanymai nepavyko, tai buvo vienos prasčiausių rungtynių. Gaila, bet mūsų žaidimas dar labai banguotas. “

„Neptūno“ vyr.treneris Kazys Maksvytis : „LSU-Baltai“ pirmoje pusėje pelnė net devynis tritaškius. Nesustabdėme jų lyderių. Tiesa, vėliau žaidėme mums įprastą žaidimą, pavyko ir  rungtynių eigoje eksperementuoti. Kaip ir dera, gerai sužaidė  buvę mano auklėtiniai Lietuvos jaunimo rinktinėje  Žygimantas Skučas ir Taurantas Tamošiūnas“.