“LSU-Baltai” iškovojo svarbią pergalę LKL

Lietuvos krepšinio lygoje ( LKL) trečiąją pergalę iškovojo Kauno “LSU-Baltai”. Šeštadienį LSU krepšininkai po atkaklios kovos 71-66 ( 21-17, 14-18, 18-8, 18-23) namuose nugalėjo Kėdainių “Nevėžį”.

Jau rungtynių pradžia žadėjo intrigą, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus- 35- 35. Vis dėlto trečiajame kėlinyje LSU krepšininkai, daugiausia Tomo Urbono ir Žygimanto Skučo pastangomis, spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą 53-43. Paskutiniame kėlinyje kauniečiai išlaikė persvarą. Likus iki rungtynių pabaigos 7 minutėms, po Mindaugo Stašio baudų metimų, LSU krepšininkai  pirmavo 63-49.  Kėdainių krepšininkai pakilo į lemiamą spurtą ir laimėję atkarpą 10-0, priartėjo 59-63. Tačiau kauniečiai geriau sužaidė susitikimo pabaigą. Po Vidmanto Sragauskio pataikytos baudos likus 1 min.30 sek. kauniečiai pirmavo 68-61, o rungtynes laimėjo 71-66.

Sėkmingai rungtynes sužaidė po traumos į aikštelę grįžęs vidurio puolėjas Tomas Urbonas. Prieš kelias dienas tėčiu tapęs Tomas pelnė 15 taškų ir buvo rezultatyviausias komandoje.

Kauno “LSU-Baltai” rezultatyviausi: Tomas Urbonas- 15 tšk.,  Žygimantas Skučas- 14 tšk., Vidmantas Sragauskis ir Šarūnas Vingelis po 9 tšk., Mindaugas Stašys- 8 tšk. ( 8 rez. perd., 8 atkov.kam.), Paulius Malašauskas- 6 tšk., Taurantas Tamošiūnas ir Edvinas Alunderis po 4 tšk., Šarūnas Beniušis- 2 tšk.

Kėdainių  „Nevėžio“ komandoje (5/6) rezultatyviausiai žaidė 20 taškų pelnęs Rolandas Jakštas ir Mindaugas Girdžiūnas įmetęs 19 taškų.

LKL pirmenybėse “LSU-Baltai” su 3 pergalėmis ir  8 pralaimėjimais pakilo į 10 vietą.

„LSU-Baltai“ vyr. treneris Darius Dikčius: „Mums kiekvienas susitikimas su panašaus pajėgumo komandomis yra labai svarbios. Pasakiau vyrams, kad šiandien žaidžiame finalą. Prieš „Nevėžį“ žaisti sunku, jį treniruoja patyręs specialistas. Džiaugiuosi, kad pavyko išlaikyti persvarą, nepalūžome rungtynių pabaigoje. Mūsų komanda šiandien labiau norėjo laimėti, žaidėjai kovėsi negailėdami jėgų, gerai gynėmės, neleidome laisvai mesti „Nevėžio“ snaiperiams. Mėnesį žaidėme be vidurio puolėjo Tomo Urbono, jo sugrįžimas mums labai svarbus. Nors ne viskas pavyko, tačiau svarbiausia, kad iškovojome pergalę.“

„LSU-Baltai“ žaidėjas Vidmantas Sragauskis: „ Mes daug treniruojamės, negailime jėgų. Šiandien labiau norėjome laimėti. Kiekvieną dieną mūsų žaidimas tampa vis geresnis. Tikiuosi, kad nesustosime, mūsų gerbėjai pasiilgę pergalių.“