„LSU-Baltai“ Estijoje patyrė nesėkmes

Nesėkmes Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse Estijoje patyrė  „LSU-Baltai“.  Mūsų komanda šeštadienį Estijos sostinėje Taline 74-90 (12-20, 32-20, 15-27, 15-23) pralaimėjo  „Kalev/Cramo“, o vakar 55- 68 turėjo pripažinti Pernu „Parnu“ ekipos pranašumą.

Susitikime su „Kalev/ Cramo“ pirmąjį kėlinį geriau žaidė estai, užtikrintai laimėję 20-12, antrajame LSU krepšininkai atsigriebė – 32-20. Deja,  mūsų komandos spurtas buvo laikinas. Antroje susitikimo dalyje estų krepšininkai įrodė savo pranašumą. Po trijų kėlinių jie pirmavo 67- 59, o rungtynes laimėjo 90-74.

Sėkmingiausiai LSU krepšininkų  gretose žaidė komandos lyderiai  Vidmantas Sragauskis, Tomas Urbonas,  Mindaugas Stašys ir Taurantas Tamošiūnas. Po solidaus žaidimo LKL rungtynėse su Prienų „Prienais“, vėl džiugino vidurio puolėjas Tomas Urbonas.  Jis rungtynėse atliko dvigubą dublį: pelnė  14 taškų  ir atkovojo  11 kamuolių. Nesustabdomas estų gretose buvo amerikietis Gary Wilkinson pelnęs 20 taškų.

„LSU-Baltams“ taškus pelnė: Vidmantas Sragauskis 17, Tomas Urbonas  14 ( 11 atk.kam.), Mindaugas Stašys 12, Taurantas Tamošiūnas 11.

„Kalev/Cramo“: G.Wilkinsson- 20 tšk., T.Sokk- 15 tšk..

„LSU-Baltai“  vyr.treneris Darius Dikčius: „ Žaidimas džiugino du kėlinius, vyrai išėjo kovingai nusiteikę, vykdė nurodymus. Deja, trečiojo kėlinio viduryje žaidimas pakriko. Estai buvo šiek tiek greitesni, tiksliau pataikė ir nusipelnė pergalės. Vidurio puolėjas Tomas Urbonas vėl sužaidė gerai, puikiai kovojo su Estijos klubo legionieriais, tačiau jam lygiavertės pamainos neturime. Estų klubas žaidžia VTB lygoje, tai nemažai pasako apie komandą.“

Vakar „LSU-Baltai“ susitiko su Pernu „Parnu“ komanda. Pirmosios pergalės laukusiems sirgaliams teko nusivilti. Estijos klubas buvo stipresnis, mūsų krepšininkai BBL varžybose patyrė ketvirtąją nesėkmę  55-68  ( 15-13, 12-12, 18-26, 10-17).

Nuo pirmųjų minučių susitikimas vyko atkakliai, nors dažniausia keliais taškais pirmavo kauniečiai. Juos į priekį vedė Vidmantas Sragauskis ir Taurantas Tamošiūnas pirmoje rungtynių dalyje pelnę daugiau kaip pusę komandos taškų. Po nerezultatyvių  dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo 27- 25. Deja, trečiajame kėlinyje LSU krepšininkų žaidimas pakriko, po jo estai išsiveržė į priekį  51-45, „Parnu“ komanda užtikrintai laimėjo ir ketvirtąjį kėlinį 17-10, o rungtynes 68- 55. Antroje susitikimo dalyje lyderio vaidmens ėmėsi puolėjas Arūnas Vasiliauskas, tačiau jo pastangų neužteko.

„LSU-Baltams“taškus pelnė : A.Vasiliauskas 15, V.Sragauskis 10, A.Sakalauskas 9, T.Tamošiūnas ir  M.Stašys ( 6 atk.kam.) po 8, P.Malašauskas 3 ( 5 rez.perd. ), T.Urbonas 2.

„Parnu“ rezultatyviausiai žaidė: R.Raadik 24,  A.Pečiukevičius 14  taškų.

Tai- ketvirtasis  LSU krepšininkų pralaimėjimas BBL. Po jo kauniečiai liko paskutinėje, penktoje vietoje ( 0/4).

„LSU-Baltai“ vyr.treneris Darius Dikčius: „ Šiandien buvo „juoda“ diena. Sunku pasakyti, kas atsitiko žaidėjams. Neblogai sužaidėme pirmąją rungtynių dalį. Antroje mūsų žaidimas pakriko, žaidėjai nevykdė nurodymų, žaidė vangiai, be ugnelės. Negalime pasiteisinti, kad žaidėme dvi dienas paeiliui ir esame pavargę. Privalome kovoti, atiduoti visas jėgas. Grįžę namo turėsime daug ką apsvarstyti, gerai žaisdami du kėlinius, laimėti negalime.“