„LSU-Baltai“ baigė LKL sezoną

Paskutinėse Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezono rungtynėse Kauno „LSU-Baltai“  72:102 ( 19:24, 14:21, 16:36, 23:21) nusileido „Pieno žvaigždėms“. Namuose rungtyniavę LSU krepšininkai varžovams pasipriešino tik pirmąjį kėlinį- 19:24, o prieš pertrauką komandas skyrė 12 taškų- 33:45. Vis dėlto sėkmingo komandos kapitono Šarūno Vingelio žaidimo neužteko. Antroje susitikimo dalyje Pasvalio komanda tvirtai perėmė inciatyvą ir jau po trijų kėlinių pirmavo 81:49, o susitikimą užtikrintai laimėjo 102:72. Paskutiniame susitikime sužibėjo Šarūnas Vingelis pelnęs 28 taškus. Tai- rezultatyviausios komandos kapitono rungtynės.

Reguliarajame LKL sezone „LSU- Baltai“ (5/15) užėmė 11 vietą. Pirmenybių debiutantė ir kitais metais rungtyniaus Lietuvos krepšinio čempionate.

„LSU-Baltams“ taškus pelnė: Šarūnas Vingelis 28 (5/7 tritšk., 5/13 dvitšk.), Žygimantas Skučas 18 (7/11 dvitšk.), Arūnas Vasiliauskas 12, Mindaugas Stašys 5 (7 rez.perd.), Vidmantas Sragauskis 4, Arūnas Sakalauskas 3, Šarūnas Beniušis 2.

Rezultatyviausiai „Pieno žvaigždžių “ gretose žaidė Justas Sinica pelnęs 18 taškų.

“LSU-Baltų” vyr.treneris Darius Dikčius: “ Gerai pasirengti paskutinėms LKL rungtynėms mums sutrukdė žaidėjų traumos. Treniravomės tik penkiese, o šiandien negalėjo žasiti Tomas Urbonas, Taurantas Tamošiūnas, Paulius Malašauskas. Pasipriešinome vos du kėlinius. Gaila, kad vėl pralaimėjome dideliu skirtumu ir taip baigėme šį sezoną. Norėčiau padėkoti vaikinams, žaisti pirmąjį sezoną LKL nebuvo lengva, bet mes įvykdėme pagrindinę užduotį- išlikti tarp stipriausių šalies komandų”

“LSU-Baltų” žaidėjas Šarūnas Vingelis:Nors sužaidžiau sėkmingai, pavyko pataikyti tritaškius, tačiau komanda ir vėl pralaimėjo, tad ir džiaugtis nėra kuo. Man šis sezonas buvo sunkus, jo pradžioje patyriau traumą, reikėjo nemažai laiko, kad pajusčiau žaidimą. Tikiuosi, kad kitas sezonas bus sėkmingesnis, be to, mes dar kovosime Lietuvos studentų krepšinio lygos finalo ketverte”.

“Pieno žvaigždžių” vyr.treneris Mindaugas Lukošius: “LSU krepšininkams išties nebuvo lengva, trūko jėgos po krepšiu, tačiau pirmuosius du kėlinius turėjome gerokai pavargti. Leidau žaisti visiems krepšininkams, antroje susitikimo dalyje rungtyniavome galingiau ir iškovojome pelnytą pergalę”.