LSU atvirosiose pirmenybėse – gausus sportininkų būrys ir naujas moterų 600 m bėgimo rekordas

Įpusėjus gruodžiui Treniravimo mokslo katedros lengvosios atletikos dėstytojai surengė kasmetes, jau 28-ąsias, LSU studentų atvirąsias lengvosios atletikos žiemos pirmenybes.  Jose sportininkai varžėsi ir dėl Zenono Šveikausko bei Alekso Stanislovaičio atminimo taurių.

Be LSU studentų, varžybose dalyvavo gausus būrys studentų iš kitų Lietuvos aukštųjų mokyklų bei sportininkų iš įvairių miestų ir rajonų – iš viso beveik trys šimtai dalyvių. Juos per atidarymo ceremoniją pasveikino LSU studijų prorektorė doc. J. Požėrienė.

60 m bėgimo A. Stanislovaičio atminimo taures laimėjo LSU studentai Karolina Deliautaitė (7,67 sek.) ir Ramūnas Kleinauskas (6,95 sek.). 1000 m bėgimo Z. Šveikausko atminimo taurės buvo įteiktos alytiškei Dominykai Petroškaitei (3:00,24) bei šiauliečiui Robertui Vališauskui (2:33,75).

Nugalėtojais tapo mūsų Universiteto studentai: moterų šuolio į tolį rungties – Augustė Regalaitė (5,54), šuolio į aukštį – Dainius Pazdrazdis (2,00), rutulio stūmimo – Karolis Maisuradzė (15,42). Atkakli kova vyko bėgant vyrų estafetę 800 + 600 + 400 + 200. Dėl nugalėtojų vardo varžėsi net penkios komandos, o laimėjo Kaunas-2 komanda (4:47,90), kurios pagrindą sudarė LSU studentai.

Per šias pirmenybes buvo pagerintas moterų 600 m bėgimo rekordas, kurį prieš 16 metų pasiekė Jūratė Kudirkaitė-Stanislovaitienė. Naujojo rekordo (1:32,64) autorė – Gabija Galvydytė iš Panevėžio.