LSU atstovų pergalės Lietuvos bokso čempionate

Balandžio 08–12 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos bokso čempionatas. Jame sėkmingai pasirodė mūsų universiteto boksininkai, iškovoję aštuonis medalius. Keturios pirmąsias vietas iškovojo  Deividas Kliučakas – 64 kg svorio kategorijoje (TRS 4 ištęst. studijos) (treneris Vidas Bičiulaitis), Eimantas Stanionis – 69 kg svorio kategorijoje (TRS 1) (treneris Vidas Bružas), Paulius Petronis – 75 kg svorio kategorijoje (TRS 3) (treneris Vidas Bružas).

Čempionate pasirodė ir mūsų universiteto dėstytojas Vitalijus Subačius – 91 kg  svorio kategorijoje (treneris Vidas Bružas). Vitalijus pagerino jam priklausantį Lietuvos rekordą ir Lietuvos bokso čempionu tapo šešioliktą kartą.

LSU sunkiasvoris Mantas Valavičius (TRS 1 ištęst. studijos)  (treneris Vidas Bružas)  iškovojo antrąją vietą. Tomas Klevinskas – 64 kg svorio kategorijoje (TRS 1) (treneris Juozas Vėjalis), Tadas Žiūkas – 81 kg svorio kategorijoje (KKU 4)(treneris Vidas Bružas)  ir sunkiasvoris Rokas Mišauskas (TRS 1 ištęst.) (treneris Jurijus Kolyčevas) iškovojo trečiąsias vietas.