LSU atstovės – pasaulinėje trenerių rengimo konferencijoje Singapūre

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Treniravimo mokslo katedros vedėja Kristina Bradauskienė ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Irena Čikotienė dalyvavo Singapūre vykusioje 14-ojoje pasaulinėje trenerių rengimo konferencijoje (angl. ICCE Global Coaching Conference) „Treniravimas geresniam rytojui“. Tokia konferencija, rengiama kas antrus metus, šįkart pritraukė daugiau nei 700 sporto trenerių iš įvairių pasaulio šalių.

Pagrindinis konferencijos tikslas – skirti daugiau dėmesio efektyvesnei trenerių praktikai ir jų švietimui, stiprinti trenerių rengimo politiką ir sistemą, siekti tvarumo ir įtraukties rengiant trenerius ateičiai.

Per konferenciją buvo diskutuojama ir daugiausia dėmesio skiriama trenerio asmenybės ugdymui. Tai viso gyvenimo mokymas ir mokymasis, kompetencijų, praktinių įgūdžių ir socialinės gerovės plėtra.

Vaikų treniravimui skirtoje sekcijoje buvo pristatytas antras projekto „Treniruoju mergaites“ (angl. I coach Girls, ICG) etapas. Šis projektas, kurį koordinuoja Leeds-Becket universitetas (Didžioji Britanija), skirtas moterų trenerių kompetencijoms ugdyti ir 6–10 metų mergaičių pritraukimui į sportinę veiklą. LSU atstovės dalyvavo ICG projekto pristatyme ir diskusijoje.

Per šią konferenciją vyko ir ICCE Tarybos posėdis, kurio metu buvo renkami nauji nariai į Tarybą. Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Irena Čikotienė buvo išrinkta Kontrolės komiteto (Inspection Committee Chief) vadove.

Tarptautinių ryšių skyriaus informacija