LSU atstovai – vieni geriausių šalies studentų sportininkų

Vilniaus universiteto Mažojoje auloje įvyko 2023 metų geriausių Lietuvos studentų sportininkų pagerbimo ir apdovanojimų vakaras. Renginyje apdovanoti geriausi Lietuvos studentai sportininkai, kurie savo pasiekimais garsino savo universitetus ir šalį tarptautinėse sporto arenose.

Geriausiu Lietuvos sporto universiteto (LSU) sportininku pripažintas lengvaatletis Edis Matusevičius, kuris bendroje sportininkų rikiuotėje užėmė trečiąją vietą. E. Matusevičius 2023 metais FISU pasaulio vasaros universitetų žaidynėse ir Europos žaidynėse iškovojo aukso medalius, o pasaulio lengvosios atletikos čempionate užėmė aštuntąją vietą.

Geriausių Lietuvos studentų sportininkų dešimtuke LSU atstovai užėmė dar dvi vietas – lengvaatletis Edgaras Benkunskas rikiavosi penktoje vietoje, o plaukikas Andrius Šidlauskas liko aštuntas.

LSU atstovai Brigita Sinickaitė ir Ignas Dirda išrinkti geriausiais Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) žaidėjais, o paplūdimio tinklinio geriausiųjų sąrašo viršūnėje atsidūrė LSU studentė Gerda Grudzinskaitė.