LSU atstovai tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre iškovojo penkis medalius

Baigėsi kovo 21–23 d. Kauno sporto halėje vykęs, jau 28-tą kartą iš eilės organizuotas, tarptautinis legendinio Lietuvos boksininko Algirdo Šociko vardo turnyras, kuriame Lietuvos sporto universiteto atstovai iškovojo 5 medalius – 1 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus.

Pergalę finaliniame susitikime šventė ir vienintelį aukso medalį Lietuvai iškovojo LSU studentė Gabrielė Stonkutė (svorio kategorija iki 81 kg). Pasaulio ir Europos čempionė laimėjimą pasiekė po to, kai vos prasidėjus trečiajam raundui kovą nutraukė ukrainietės Olesios Krysiuk sekundantas.

Sidabro medaliu tenkinosi LSU studentas Jonas Jazevičius (virš 92 kg), kuris pusfinalio susitikime prieš Kazachstano boksininką Amanatą Sabyrgalį patyrė delnakaulio lūžį, todėl atsisakė dalyvauti finalinėje akistatoje prieš ukrainietį Andrį Khaletskį.

Trys LSU atstovai, penktadienį pralaimėję pusfinalyje, A. Šociko turnyre pelnė bronzos medalius. Tai studentai Aleksandras Trofimčiukas (iki 71 kg) ir Arvydas Dainys (iki 75 kg) bei alumnas Algirdas Baniulis (virš 92 kg).

Lietuvos bokso rinktinei taip pat atstovavo, tačiau ketvirtfinalio barjero neperžengė keturi LSU sportininkai – studentai Andriejus Lavrenovas (iki 63,5 kg), Nedas Gudomskas (iki 67 kg) ir Arnas Kazakevičius (iki 86 kg) bei alumnas Robertas Liorančas (iki 80 kg).

Lietuvos rinktinei tarptautiniame A. Šociko bokso turnyre vadovavo vyriausiasis treneris Vidas Bružas ir jam talkinęs Marius Palionis.