Atletinio rengimo specializacijos studentams LSU – naujos galimybės tobulėti

Lietuvos sporto universiteto studentai mokosi iš geriausių Europos trenerių, o nuo šiol atsivers dar daugiau galimybių Treniravimo sistemų programos atletinio rengimo specializacijos studentams. LSU bendradarbiaus su Eurolygos atletinio rengimo trenerių asociacija (Euroleague Strength & Conditioning Coaches’ Association, ESCCA) ir kartu tobulins specialistų parengimą.

Viena pirmųjų bendrų veiklų – Lietuvos sporto universitete surengtas seminaras „Judesio panaudojimas kaip pagrindas rengiant atletinio rengimo programas“. Jį vedė ESCCA įkūrėjas, vienas žinomiausių Europos atletinio rengimo specialistų Kostas Chatzichristos.

K. Chatzichristos dirbo ne viename Eurolygos klube, o šiuo metu yra Turkijos Stambulo „Fenerbahče Beko Istanbul“ atletinio rengimo treneris.

Prieš trejus metus įkurta asociacija jungia geriausius Eurolygos klubuose dirbančius specialistus. ESCCA nuolat rengia įvairius susitikimus, seminarus ir mokymus.

Bendradarbiavimas su Eurolygos atletinio rengimo trenerių asociacija padės tobulinti vienintelę Lietuvoje ir Europoje Lietuvos sporto universiteto Treniravimo sistemų atletinio rengimo specializaciją. Be to, žiniomis galės dalytis ne tik ESCCA treneriai, bet ir Universiteto dėstytojai bei mokslininkai.

Lietuvos sporto universiteto studentams ESCCA jau atvėrė naujų galimybių. Vienoje geriausių Europos krepšinio organizacijų Stambulo „Fenerbahče“ klube du mėnesius pagal „Erasmus+“ programą stažavosi Treniravimo sistemų atletinio rengimo specializacijos ištęstinių studijų ketvirto kurso studentas Arūnas Aleksandravičius.

Primename, kad gruodį Turkijos Stambulo „Fenerbahče Beko Istanbul“ krepšinio komandos vyriausiuoju treneriu tapo Šarūnas Jasikevičius.