LSU alumnai grįžta į universitetą bendradarbiauti

Gruodžio pradžioje Lietuvos sporto universitete (LSU) svečiavosi mūsų alumnai, kurie dirba sporto srityje ir nori bendradarbiauti su universitetu įvairiose veiklose.

LSU lankėsi net trys alumnės iš Jonavos sporto centro: direktorė Jūratė Stanislovaitienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Venckevičienė bei pavaduotoja sportui ir renginiams Rima Danylienė. Jonavos sporto centro atstovės ir LSU rektorė prof. dr. Diana Rėklaitienė aptarė bendradarbiavimą plėtojant bei įgyvendinant veiklas sveikos gyvensenos ir sporto, mokslinių tyrimų, studentų praktikos, neformaliojo švietimo srityse.

Jonavos sporto centras šiuo metu turi 18 trenerių, kurie dirba septyniose sporto šakose. Mieste yra plėtojama fiziniam aktyvumui ir sportinėms veikloms palanki infrastruktūra.

Daugiau apie socialinį partnerį: https://www.jkksc.lt/

Naujas LSU socialinis partneris – ir Lietuvos laipiojimo sporto federacija, kurios prezidentė yra universiteto alumnė Milda Koreivaitė. Per susitikimą ji entuziastingai papasakojo apie šios sporto šakos plėtrą Lietuvoje. Laipiojimo sportas nuo 2021 m. vykusių Tokijo olimpinių žaidynių įtrauktas į olimpinių sporto šakų sąrašą. Ši fizinių jėgų ir mąstymo reikalaujanti sportinė veikla atranda savo vietą ir Lietuvos mokyklose bei aukštų sportinių rezultatų siekiančių sportininkų rate. Vis gausėjančiam šio sporto aistruolių būriui ateityje reikės kvalifikuotų trenerių, todėl jau dabar LSU studijuoja keletas laipiojimo sportininkų. Pasirašant bendradarbiavimo sutartį buvo aptartos studentų galimybės atlikti praktiką federacijoje, sveikatinimo, mokslinių tyrimų, projektinių veiklų perspektyvos.

Daugiau apie socialinį partnerį: https://laipiojimofederacija.lt/