LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius: „Sporto vadybininko karjerą pradėjau LSU“

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius net ir įtemptoje dienotvarkėje suranda laiko užsukti į savo alma mater pabendrauti su studentais ir dėstytojais, pasidalyti sėkmingos veiklos patirtimi.

„Esu smalsus, tad mokydamasis mokykloje domėjausi įvairiomis sritimis, nes studijoms norėjau pasirinkti geriausią variantą. Lankiau papildomus informatikos kursus, domėjausi sporto teisės studijomis, gilinau žinias įvairiuose seminaruose. Ir tvirtai žinojau, kad mano vieta – sporte. Paauglystėje įsitikinau, kad profesionaliu sportininku netapsiu, todėl pradėjau domėtis sporto vadyba. Tuo metu tai buvo nauja specialybė. Pasirinkęs ją Lietuvos sporto universitete tikrai nesigailiu“, – tvirtina E. Stankevičius.

Čia Edgaras baigė sporto ir turizmo vadybos bakalauro bei magistrantūros studijas. Jis džiaugiasi, kad studijas galėjo sėkmingai derinti su darbu. „Jau nuo pirmo kurso dirbau Universiteto krepšinio klube „Atletas“– buvau komandos vadybininkas. Čia įgijau labai naudingos praktinės sporto vadybos patirties: pamačiau, kaip veikia klubas, organizuojami įvairūs sporto renginiai, stovyklos. Studijuodamas LSU pasisėmiau svarbių teorinių žinių, kurias pritaikiau ir tebetaikau kasdieniame darbe“, – teigia LSU alumnas E. Stankevičius.

Aktyvus, komunikabilus ir naujovėmis besidomintis Edgaras vadybininko karjerą tęsė Kauno krepšinio mokykloje „Tornado“, dirbo krepšinio portalo „Basketnews.lt“ projektų vadovu, po to – Kauno rajono moterų krepšinio klubo „Sirenos“ direktoriumi, Lietuvos krepšinio lygos projektų vadovu, buvo LFF komercijos vadovas. Dabar E. Stankevičius – LFF generalinis sekretorius. „Esu atsakingas už visą LFF administracijos veiklą, bendrauju su FIFA ir UEFA organizacijomis. Vietiniame „fronte“ atsakau už finansų valdymą, LFF biudžetą, jo kontrolę, lėšų skirstymą asociacijoms. Be to, rūpinuosi LFF valdymu, strategijos kūrimu ir jos priežiūra, LFF žmogiškaisiais resursais. Pagrindinis mano tikslas – pakeisti LFF įvaizdį ir skatinti teigiamus Lietuvos futbolo pokyčius“, – sako E. Stankevičius.

Daugiau apie Sporto ir turizmo vadybos bakalauro programą: https://bit.ly/2ZyWSQm
Daugiau apie Turizmo ir sporto vadybos magistrantūrą: https://bit.ly/3ikYo17