LSU absolventė S. Skorupskaitė po praktikos iškart sulaukė pasiūlymo dirbti sveikatingumo trenere

Šią vasarą Lietuvos sporto universitete (LSU) Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos diplomą su pagyrimu atsiėmusi Silvija Skorupskaitė visuomet pasižymėjo intensyviu gyvenimo būdu – daug metų žaidė tinklinį, aktyviai leisdavo laisvalaikį.

Tai Silviją paskatino nenutolti nuo sporto ir pasirinkti studijas LSU. Po trejų studijų metų matomas ir akivaizdus rezultatas – jaunoji trenerė profesinę duoną jau kremta viename geriausių Kauno sporto klubų „Fitnie Academy by Galinta“.

Kviečiame susipažinti su LSU absolventės Silvijos sėkmės istorija!

„Visada buvau aktyvi ir žinojau, kad noriu savo ateitį sieti su sportu ar tapti trenere. Baigus mokyklą daug svarstyti nereikėjo – kaip ir planavau, įstojau į LSU, į Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programą.

Prasidėjus pirmiesiems studijų metams supratau, kad ne viskas taip paprasta, tad kilo dvejonių, ar tai tikrai mano kelias. Visgi buvau nusiteikusi optimistiškai, todėl pradėjau rimčiau žiūrėti į studijas, gilintis į trenerio darbo specifiką. Per studijas buvo tiek teorinių, tiek praktinių paskaitų, be to, turėjome galimybę įgyti Europos sveikatingumo instruktoriaus kvalifikaciją (EREPS). Laikui bėgant pamilau sveikatingumo trenerio specialybę, tad tai motyvavo daugiau domėtis savarankiškai ir gilinti savo žinias.

Trečiame kurse reikėjo pasirinkti praktikos vietą. Kaip tik tada grupės draugas pasiūlymą atlikti praktiką sporto klube „Fitnie Academy by Galinta“, kuriame jis jau dirbo. Žinoma, norai sutikau. Labai dėl to džiaugiausi ir iki šiol esu be galo dėkinga už tokią puikią galimybę bei nuolatinį palaikymą. Per praktiką iš arti pamačiau asmeninio trenerio darbo specifiką ir pati vedžiau treniruotes klientams, tad dar kartą įsitikinau, kad tai yra kelias, kuriuo tikrai noriu eiti. Įpusėjus praktikai gavau pasiūlymą pasilikti ir dirbti „Fitnie Academy by Galinta“.

Taigi norėčiau paskatinti ir padrąsinti esamus bei būsimus studentus sąžiningai atlikti praktiką ir pasinaudoti visomis galimybėmis, nes niekada nežinome, kur tai gali mus nuvesti!“ – savo patirtimi dalijasi Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos absolventė S. Skorupskaitė.

Pratimai, mityba ir streso valdymas – patraukli Lietuvos sporto universiteto (LSU) bakalauro studijų programa, kuri rengia šiuolaikinį sveikatingumo trenerį. Specialistą, kuris geba gerinti emocinę ir fizinę žmogaus sveikatą ne medikamentinėmis priemonėmis, o fiziniais pratimais – darnoje su mityba bei streso valdymo technologijomis.