LSU-2 krepšininkai ketvirtfinalį pradėjo pergale

Vakar  LSU žaidimų salėje vyko pirmosios Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ketvirtfinalio rungtynės tarp LSU-2 ir Vilniaus kolegijos (VK) komandų.

Jau pirmajame kėlinuke LSU komanda parodė, kad VK krepšininkams nebus lengva. Palaikomi sirgalių ir „Chillidance“ šokėjų, kauniečiai pirmąjį kėlinį išsiveržė į priekį 36:23. Vilniečiai nepalūžo ir baigiantis antrajam kėliniui sugrąžino intrigą- 49:44. Vis dėlto po ilgosios pertraukos universiteto  komanda perėmė iniciatyvą ir nugalėjo 97:76.

LSU-2 komanda Kauno pogrupyje reguliariajame sezone užėmė ketvirtąją vietą, o Vilniaus kolegija, nepatyrusi pralaimėjimų, Vilniaus pogrupyje buvo pirma. Atsakomosios rungtynės kitą trečiadienį (balandžio 17 d.) vyks Vilniuje. Norintys palaikyti komandą, sirgaliai kviečiami vykti kartu.

LSU 2 treneris Laimonas Eglinskas: „Gerai nusiteikėme rungtynėms, ėjom kovoti dėl pergalės kuo didesniu taškų skirtumu. Nors antrajame kėlinyje varžovams leidome priartėti, tačiau po pertraukos susikaupėme ir iškovojom pergalę. Džiaugiuosi, kad mus aistringai palaikė žiūrovai, o reguliariajame sezone užimta ketvirta vieta grupėje buvo atsitiktinumas“.