LKKA Treniravimo sistemų studijų programos II kurso studentės Linos Pleskytės sėkmė povandeninio sporto varžybose

Individualių sporto šakų katedros plaukimo specializantė Lina Pleskytė pirmą kartą šalies istorijoje tapo Ispanijoje (rugsėjo 10-11 d., Valensija) pasibaigusių 2009 metų plaukimo su plaukmenimis pasaulio taurės finalinių "Auksinio finalo" (Golden Final) varžybų nugalėtoja net trijose rungtyse. Prie pergalės 50 m rungtyje išvakarėse 20-metė L. Pleskytė penktadienį pridėjo du aukso medalius ir 100 bei 200 m distancijose.
100 m nuotolį plaukdama su plaukmenimis Lina įveikė per 53,31 sekundės, o 200 m – 1 minutę 55,17 sekundės.

Lina sėkmingai startavo ir rugpjūčio 23-26 dienomis Sankt-Peterburge vykusiame Povandeninio plaukimo pasaulio čempionate, kuriame dalyvavo 31 valstybės sportininkai. Plaukdama 100 m ir 200 m nuotolius sportininkė užėmė 6 vietas, o 50 metrų nuotolyje iškovojo aukštą 5 vieta.

Nuoširdžiai sveikiname Liną su aukštais pasiekimais sporte!