LKKA studentai ir absolventai tęsia sėkmingą pasirodymą Londone

Įsibėgėja Akademijos studentų ir absolventų pasirodymas Londono olimpinėse žaidynėse, o jose pergalių daugiau nei nusivylimų.

Moterų 2000 m irklavimo varžybų ketvirtfinalyje sėkmingai pasirodė Donata Vištartaitė – ji trečiame plaukime finišavo trečia, o bendroje įskaitoje devinta. Tai sportininkei užtikrino bilietą į pusfinalį. Jame varžysis 12-a irkluotojų.

ISAF nuotrauka

LKKA absolventė, Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė Gintarė Scheidt ketvirtąjį moterų „Laser Radial“ klasės plaukimą baigė dešimta ir po vakar dienos kovų bendroje įskaitoje užima septintąją poziciją tarp 41 sportininkės.

Londono olimpinių žaidynių buriavimo regatą pradėjo ir  banglentininkai. LKKA absolventas Juozas Bernotas pirmą vyrų RS:X klasės plaukimą baigė per 34 minutes 46 sekundes ir užėmė tryliktą vietą. Varžybose dalyvauja 38 sportininkai.

Buriavimo regatos vyrų „Laser“ klasėje startuojantis Rokas Milevičius antradienį trečiajame plaukime finišavo 33-ias ir tarp 49 buriuotojų iš 38-osios vietos pakilo į 35-ąją.

Londono žaidynėse artimiausias kelias dienas kovas tęs Gintarė Scheidt, Rokas Milevičius ir Juozas Bernotas.  Penktadienį Londono olimpiniame stadione pasirodys lengvaatlečiai Austra Skujytė ( septynkovė), Zinaida Sendriūtė ( disko metimas), Povilas Mykolaitis ( šuolis į tolį) bei boksininkas Egidijus Kavaliauskas.