“LKKA-Lūšis” laimėjo Kauno derbį

Vakar sužaistos  Lietuvos vyrų rankinio lygos septintojo turo rungtynės, kuriose pergalę iškovojo Kauno “LKKA-Lūšis”. Ji savo aikštėje 34:29 (17:16) palaužė kitą Kauno  komandą – “Granitą-Gają-Karį”.

Kauno derbis vyko itin atkakliai. Nors 13-ąją susitikimo minutę „LKKA-Lūšis“pirmavo 8:6, tačiau jau po kelių akimirkų teko vytis varžovus – 11:13. Vis dėlto “LKKA-Lūšis” sėkmingiau sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą ir jį laimėjo 17-16. Lemiamas rungtynių lūžis įvyko 48 rungtynių minutę, kai “LKKA-Lūšies” rankininkai  atkarpą laimėjo 4:0 ir atitrūko 27:24.

„LKKA-Lūšies“ ekipai po 7 įvarčius pelnė Saulius Katkevičius, Egidijus Morkūnas ir Petras Očikas (4 iš 7 m), 5 įvarčius pridėjo Mindaugas Mažeika, po 1 – Arūnas Urbonas ir Paulius Orlovskis.

Po 7 turų surinkusi 10 taškų “LKKA-Lūšis” Lietuvos rankinio lygoje užima antrąją vietą. Komandai atstovauja keturi LSU studentai ir absoventai. “Dabar mes daug dėmesio skiriame jaunimui.  Tikiuosi, kad jau kitais metais komandos branduolį sudarys Lietuvos sporto universiteto studentai ar absolventai”,- teigė “LKKA-Lūšies”  vyr.treneris Antanas Katkevičius.