„LKKA-Atleto“ pergalė prieš NCAA komandą

„LKKA-Atleto“ krepšininkai pradėjo kovas prieš JAV krepšinio lygos (NCAA) komandas Italijoje. Jau pirmosiose rungtynėse mūsų krepšininkai šventė pergalę  prieš Džordžijos universitetą rezultatu 94:90 (13:22, 20:16, 32:16, 29:36).

Nors iki  ilgosios pertraukos „LKKA- Atleto“ komanda turėjo vytis varžovus, tačiau įveikę startinį jaudulį, mūsų krepšininkai surengė tritaškių šou, kurie nulėmė susitikimo baigtį. Likus daugiau kaip minutei iki rungtynių pabaigos, mūsiškiai turėjo 12 taškų persvarą ir kiek atsipalaidavę leido JAV studentų komandai sušvelninti rezultatą.

LKKA-Atletas daugiausia taškų pelnė Š.Vingelis 22 (5 trit., 6 rez.perd.) V.Sragauskis 21 (5 trit., 6 atk. kam.) T.Tamošiūnas 16 (4 trit., 11 išpr. praž.) T.Urbonas 13 (8 atk.kam., 3 blokai), A.Sakalauskas 9 (3/3 trit.), P.Malašauskas 6 (7 rez.perd.), Š.Beniušis 4 taškai, M. Staniukaitis pridėjo 3 taškus. „LKKA-Atleto“  komanda pataikė 17 iš 27  tritaškių.

Kitas rungtynes „LKKA-Atletas“ žais rytoj su  Tenesio universiteto krepšininkais.