Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionate medalius iškovojo ir LSU sportininkai

Šeštadienį Lietuvos studentų sporto asociacija sezoną atidarė Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatu, Kupiškio mariose. Pasivaržyti atvyko penkių universitetų komandos: LSU, KU, VU, Vilniaus Tech, ir VDU.

Čempionate LSU garbę gynę studentai Agnė Ginevičiūtė (BNLKIN 17-1), Agnė Maižvilaitė (BNLTRS 19-3), Dovydas ir Domantas Stankūnai (BNLTRS 19-3) Mix porinių keturviečių valčių klasėje (1000 m.) iškovojo I-ąją vietą.

Moterų vienviečių valčių klasėje abi LSU merginos tapo prizininkėmis – antrą vietą iškovojo Agnė Ginevičiūtė, o trečiąją vietą – Agnė Maižvilaitė.

Vyrų dviviečių valčių klasėje be vairininko varžėsi penkios įgulos. Nugalėtojais, nuotolį įveikę ryškia persvara, tapo LSU atstovai Dovydas ir Domantas Stankūnai.

Bendroje universitetų įskaitoje nugalėtojais tapo Vytauto Didžiojo universiteto atstovai, antrą vietą iškovojo Vilniaus universiteto irkluotojų komanda,  trečia vieta atiteko Lietuvos sporto universiteto komandai. LSU komandos vadovė – Vitalija Putriūtė.

Sveikiname LSU sportininkų komandą ir linkime sėkmės!