Lietuvos studentų sunkiosios atletikos čempionate LSU komanda buvo trečia

Kovo 16 dieną Klaipėdoje įvyko Lietuvos studentų sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo komandos iš septynių universitetų. Visų svorio kategorijų čempionatais tapo Klaipėdos universiteto studentai. Komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos universitetas, antroje liko Vilniaus universitetas, o trečioje – Lietuvos sporto universitetas.

LSU komandą sudarė :

Karolis Bertulis (TRS 2) svorio kategorijoje 77 kg – 2 vieta (štangos rovimas 100 kg , stūmimas 120kg);

Žilvinas Tumas (TRS1) svorio kategorijoje 77 kg – 6 vieta (štangos  rovimas 56 kg , stūmimas 80kg);

Ernestas Tamaševičius (TRS 3) svorio kategorijoje 85kg – 5 vieta (štangos rovimas 65 kg , stūmimas 86 kg);

Žanas Stankevičius (TRS 1) svorio kategorijoje 85 kg – 6  vieta (štangos rovimas 60 kg , stūmimas 70 kg);

Dovydas Vaškyla (TRS 1) svorio kategorijoje 85 kg – 7  vieta (štangos  rovimas 60 kg , stūmimas 65 kg);

Edgaras Majauskas (TRS 1) svorio kategorijoje 94 kg – 6  vieta (štangos rovimas 85 kg, stūmimas 110 kg);

Deivydas Jarašūnas (TRS 2) svorio kategorijoje 105 kg – 6  vieta (štangos rovimas 78 kg, stūmimas 100 kg);

Deivydas Strazdas (TRS 4) svorio kategorijoje +105 kg – 2  vieta ( štangos rovimas 126 kg , stūmimas 165 kg).