Lietuvos sporto universiteto bendruomenė išrinko Metų geriausiuosius

Baigiantis metams Lietuvos sporto universitetas (LSU) tradiciškai apdovanoja geriausius sportininkus, studentus, akademikus ir administracijos darbuotojus.
Metų studentais tapo Miglė Julija Dudėnaitė ir Armenas Šaginianas. Metų dėstytojais už atsidavimą dėstymui ir norą padėti buvo išrinkti doc. dr. Daiva Vizbaraitė ir doc. dr. Gediminas Mamkus.
Metų mokslininku už mokslinius tyrimus ir jų sklaidą buvo išrinktas profesorius Tomas Venckūnas, o Metų jaunuoju mokslininku tapo Paulius Kamarauskas.
Doc. dr. Vidos Česnaitienės, prof. Nerijaus Masiulio ir prof. Orono Levino trio už visuomenei svarbius mokslo projektus tapo Metų mokslo projektų komanda.
Metų sportininke už tarptautines pergales išrinkta Gintarė Venčkauskaitė, o jos treneris Paulius Aleksandravičius atsiėmė Metų trenerio apdovanojimą.
Neregys Edgaras Matakas už medalius Tokijo paralimpinėse žaidynėse ir Europos čempionate buvo išrinktas Metų sportininku.
Metų komanda tapo broliai Domantas ir Dovydas Stankūnai, Europos bei pasaulio jaunimo irklavimo čempionatuose „nuskynę“ aukso ir sidabro medalius.
Metų įvykiu pripažintas tarptautinis Sporto forumas, o Metų administracija antrą kartą iš eilės išrinktas Informacinių technologijų skyrius.