Lietuvos ir užsienio šalių atstovai patirtimi dalijosi tarptautinėje konferencijoje „Mokslas ir praktika: aktualijos ir perspektyvos“

Lietuvos sporto universiteto (LSU) Sporto ir turizmo vadybos katedros surengta nuotolinė tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Mokslas ir praktika: aktualijos ir perspektyvos“  subūrė mokslininkus, dėstytojus, studentus, verslo atstovus ir socialinius partnerius.

Konferencijos tikslas – skatinti viešąją mokslinę diskusiją apie šalies ir tarptautines turizmo ir sporto verslo, rekreacijos, laisvalaikio, visuomenės sveikatinimo, darnaus verslo vystymo, švietimo vadybos ir studijų kokybės aktualijas, ekonomikos, rinkodaros, vadybos, finansų, teisės aspektus.

Renginio dalyvius pasveikino LSU mokslo prorektorius prof. dr. Edmundas Jasinskas.

Nuotolinėje konferencijoje savo tyrimus pristatė skirtingų mokslo ir studijų institucijų atstovai iš Rusijos, Latvijos, Kazachstano, Turkijos, Ispanijos, Vengrijos, Lenkijos, Indijos ir kt.

Jau ne pirmus metus konferencijoje dalyvavo ir savo tyrimus pristatė doktorantai bei mokslininkai iš Kazachstano sporto ir turizmo akademijos (Kazachstanas), (Rusija), Latvijos sporto pedagogikos akademijos ir kt. Lietuvai atstovavo ir pranešimus skaitė LSU, VDU, Kazimiero Simonavičiaus universiteto, Kauno kolegijos ir kitų institucijų studentai bei dėstytojai. Pirmą kartą konferencijoje dalyvavo Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Svetingumo vadybos studentai ir dėstytojai.

Virtualiame renginyje buvo pristatyta beveik 100 pranešimų. Plenarinės sekcijos darbą moderavo prof. dr. E. Jasinskas, doc. dr. Artūras Simanavičius (LSU), kitų sekcijų moderatoriai buvo doc. dr. A. Simanavičius (LSU) ir prof. dr. Dalia Perkumienė (VDU, KSU), prof. dr. Aleksandras Averinas (Finansų universitetas prie Rusijos Federacijos Vyriausybės) ir lekt. AntanasŪsas  (LSU, VU), prof. dr. Biruta Švagždienė  (LSU) ir prof. dr. Tatjana Imangulova (Kazachstano sporto ir turizmo akademija), doc. dr. Daiva Majauskienė (LSU), Paulina Palujanskienė (Ežerėlio pagrindinės mokyklos direktorė, LSU doktorantė).

Už kolegišką pagalbą ir nuoširdų darbą rengiant bei vykdant konferenciją dėkoju A. Ūsui, A. Simanavičiui, E. Jasinskui, P. Palujanskienei, D. Majauskienei, Informacinių technologijų skyriui, Komunikacijos ir rinkodaros skyriui, Mokslo ir doktorantūros departamentui bei visam būriui studentų.

Konferencijos pirmininkės prof. dr. Birutos Švagždienės informacija