Lietuvos bokso čempionate visi LSU sportininkai pasipuošė medaliais

Vilniuje praūžė jau 98 kartą istorijoje vykęs Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas, kuriame įvairiose svorio kategorijose prizininkais tapo Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentai.

Daugiausia emocijų ringe ir žiūrovų tribūnose sulaukė sunkiausių svorio kategorijų finalo kovos. Svorio kategorijos per 92 kg finale saldų revanšą už pralaimėjimą praėjusiais metais pasiekė ir nugalėtoju tapo LSU studentas Algirdas Baniulis.

Toje pačioje svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo kitas LSU studentas Marius Mišauskas.

Svorio kategorijos iki 92 kg finale triumfavo 19-metis LSU studentas Simonas Urbonavičius, pergalę iškovojęs rezultatu 5:0. Kitas LSU atstovas Tomas Olberkis identiškoje svorio kategorijoje užėmė trečiąją vietą.

Svorio kategorijoje iki 80 kg triumfavo LSU studentas Robertas Liorančas, apgynęs Lietuvos čempiono titulą.

LSU atstovas Aleksandras Trofimčiukas svorio kategorijos iki 75 kg finale rezultatu 5:0 nugalėjo Arvydą Dainį ir iškovojo čempiono titulą.

Svorio kategorijoje iki 67 kg triumfavo LSU studentas Laimonas Raibikis, o trečiąją vietą užėmė Universiteto atstovas Domantas Arvasevičius.

Andrejus Lavrenovas svorio kategorijoje iki 63,5 kg nugalėjo Einorą Sinkevičių, o kitas LSU atstovas Erikas Laurikietis svorio kategorijoje iki 71 kg laimėjo sidabro medalį.

Moterų varžybose aukso medaliais pasidabino dvi LSU atstovės – Gabrielė Stonkutė triumfavo svorio kategorijoje iki 81 kg, o Augustina Markelionytė čempionės titulą užsitikrino svorio kategorijoje iki 75 kg.

„Darbas davė vaisių – iš 12 studentų, dalyvavusių Lietuvos čempionate, visi iškovojo medalius, – kalbėjo LSU boksininkų treneris, Universiteto sporto ir partnerystės prorektorius Vidas Bružas. – Tai aštuonios 1-osios vietos, viena 2-oji vieta ir trys 3-iosios vietos. Beje, čempionate dar nedalyvavo ir vieni stipriausių mūsų boksininkų – Edgaras Skurdelis ir Vytautas Balsys, kurie vis dar atsigauna po pasaulio čempionato.

Turėdami tokią sudėtį mes tarp visų komandų pasirodėme geriausiai visame Lietuvos čempionate. Dabar jau laukia ateities turnyrai – Europos U22 čempionatas, pasaulio moterų čempionatas, kur dalyvaus G. Stonkutė, o gegužės mėnesį mūsų lauks Europos vyrų čempionatas.“