Lietuvos bokso čempionate – medaliai LSU studentams

Šilutėje vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate Lietuvos sporto universiteto studentai iškovojo 5 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Tarp moterų aukso medalį iškovojo ir Lietuvos čempione tapo Treniravimo sistemų  studijų programos pirmo kurso studentė Gajanė Taujanytė (svorio kategorijoje iki 51 kg). Ji finale 5:0 įveikė Naujosios Akmenės boksininkę Kristiną Normantienę.

Lietuvos čempione tapo ir Lina Miklovytė (svorio kategorijoje iki 54 kg). Ji nokautu pirmame raunde laimėjo prieš vilnietę Viktoriją Arlauskaitę.

Vyrų varžybose pirmąją vietą iškovojo Vytautas Balsys (svorio kategorijoje iki 75 kg), kuris finale įveikė taip pat mūsų universiteto studentą Kristupą Ivanauską.

Dėl pirmosios vietos svorio kategorijoje iki 81 kg kovojo taip pat LSU studentai – Paulius Zujevas ir Ąžuolas Zubė. Sėkmė šypsojosi Pauliui Zujevui.

Sunkiausioje svorio kategorijoje, virš 91 kg, čempiono vardą apgynė Mantas Valavičius. Jis rezultatu 5:0 nugalėjo klaipiedėtį Vladislavą Nedzveckį.

Antrąją vietą iškovojo Gilvinas Lukošiūnas (svorio kategorijoje iki 57 kg). Jis finale 5:0 pralaimėjo Edgarui Skurdeliui.

Trečiosios vietos atiteko Laimonui Raibikiui (63 kg) ir Robertui Liorančui (75 kg). Pusfinalyje Laimonas turėjo pripažinti jonaviečio Alano Plavko pranašumą, o Robertas pralaimėjo kitam mūsų universiteto studentui Vytautui Balsiui.

Boksininkus ruošė treneriai Vidas Bružas ir Marius Palionis.