Liepos 29 d. Lietuvos kūno kultūros akademijoje vyko spaudos konferencija, skirta Tarptautinėms krepšinio trenerių magistro studijoms.

Liepos 29 d. Lietuvos kūno kultūros akademijoje (LKKA) vyko spaudos konferencija, skirta Tarptautinėms krepšinio trenerių magistro studijoms. Anglijos Vusterio ir Lietuvos kūno kultūros akademijos rengiamas studijas šiemet įpusėjo Linas Kleiza ir Arvydas Macijauskas.

Penktadienį LKKA vykusiame studijų pristatyme dalyvavo būsimieji pirmo kurso studentai: treneriu dirbantis Dainius Adomaitis, krepšininkai Giedrius Gustas, Povilas Čukinas, Arnas Kazlauskas, Klaipėdos „Neptūno“ komandos direktorius Osvaldas Kurauskas.

 

Tarptautine krepšinio trenerio studijas šiemet pradės ir žinomas krepšinio mecenatas Antanas guoga. „Man trūksta žinių apie krepšinį, todėl reikia mokytis ir tikiuosi, kad tas žinias pritaikysiu. Ar treniruočiau komandą? Nebent kokią vaikų ar moterų, nemanau, kad esu sukurtas būti treneriu. Dabar esu Lietuvos rinktinės vadovas ir manau, kad komandos vadovui derėtų mokytis apie krepšinį.“ – sakė A. Guoga.

Reportažas apie Akademijoje vykusią spaudos konferenciją, skirtą Tarptautinėms krepšinio trenerių magistro studijoms: