Liepos 23–24 dienomis Kaune S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. LKKA studentai iškovojo 11 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Liepos 23–24 dienomis Kaune S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. LKKA studentai iškovojo 11 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos medalius. 100 m bėgime Silva Pesackaitė nusileido tik klaipėdietei Linai Grinčikaitei ir iškovojo sidabro medalį. 100 m bėgimo rungtyje vyrams nugalėjo LKKA magistrantas Rytis Sakalauskas ir kartu pagerino Lietuvos rekordą – 10.18 sk. 100 m barjerinio bėgimo rungtyje nepralenkiama buvo magistrantė Sonata Tamošaitytė. 4×100 m bėgimą moterims laimėjo Lietuvos studenčių rinktinė, kurią atstovavo Silva Pesackaitė ie Sonata Tamošaitytė. Estafetiniame bėgime vyrams nugalėjo Lietuvos studentų rinktinė – 1, kuriai priklauso LKKA studentai Egidijus Dilys, Rytis Sakalauskas ir Aivaras Pranckevičius. Šuolio į tolį rungtyje nugalėjo magistrantė Lina Andrijauskaitė bei būsimas kineziterapeutas Povilas Mykolaitis. Akademijos absolventė Austra Skujytė iškovojo aukso medalį rutulio stūmimo rungtyje, o ištęstinių studijų studentė Zinaida Sendriūtė nugalėjo disko metimo sektoriuje. Andrius Gudžius, nusileidęs olimpiniam čempionui Virgilijui Aleknai, pelnė sidabro medalį. Ieties metimo sektoriuje A. Skujytei teko pripažinti Viktorijos Barvičiūtės, kuri iškovojo aukso medalį, pranašumą, o Nerijus Lučkauskas, įveikęs keturis varžovus, taip pat užkopė ant aukščiausios apdovanojimų pakylos.

„Nors pastaruoju metu pasiekiau gerą sportinę formą, tačiau nesitikėjau, kad pagerinsiu rekordą. Tikiuosi, kad pavyks sėkmingai pasirodyti svarbiausiose varžybose- vasaros universiadoje Kinijoje ir Pasaulio čempionate Pietų Korėjoje“-, sakė LKKA studentas R.Sakalauskas.
„Akademijos studentai ir absolventai ir toliau džiugina savo rezultatais, šiemet jie dominavo Lietuvos lengvosios atletikos čempionate, ypatingai maloniai nustebino Rytis Sakalauskas. Mūsų aukštosios mokyklos studentai ir absolventai sudarys ir Lietuvos rinktinių vasaros universiadoje ir Pasaulio lengvosios atletikos čempionate pagrindą“,- sakė treneris, LKKA Individualių sporto šakų katedros vedėjas Aleksas Stanislovaitis.

Lietuvos lengvajai atletikai šie metai jubiliejiniai. Prieš 90 metų, 1921 metų liepos 30-31 dienomis Kaune, Vytauto kalne LFLS surengė pirmąsias Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybes.  Taip prasidėjo mūsų lengvosios atletikos istorija.