Lengvaatlečių pergalės žiemos čempionate ir tarptautinėse varžybose
2009 m. sausio 13-14 dienomis LKKA Lengvosios atletikos manieže vyko Kauno lengvosios atletikos žiemos čempionatas. Akademijos studentai dalyvavo visose rungtyse ir iškovojo 8 aukso, 8 sidabro ir 6 bronzos medalius bei daugybę kitų vietų. Prizines vietas užėmė:
Vardas, pavardė
|
Vieta
|
Rungtis
|
---|---|---|
Edita Kavaliauskienė
|
2
|
60 m
|
Silva Pesackaitė
|
3
|
60 m
|
Martynas Jurgilas
|
1
|
60 m
|
Rytis Sakalauskas
|
2
|
60 m
|
Egidijus Dilys
|
3
|
60 m
|
Viktorija Žemaitytė
|
1
|
60m bb
|
Silva Pesackaitė
|
2
|
400m
|
Žilvinas Adomavičius
|
1
|
400m
|
Rimvydas Smilgys
|
2
|
400m
|
Donatas Januševičius
|
3
|
400m
|
Kristina Girtaitė
|
1
|
800m
|
Aivaras Krakauskas
|
1
|
800m
|
Egidijus Rūkas
|
2
|
1500m
|
Monika Vilčinskaitė
|
2
|
3000m
|
Aidas Krakauskas
|
2
|
3000m
|
Remigijus Kančys
|
3
|
3000m
|
Rita Kaselytė
|
1
|
3000m sp.ėjimas
|
Kristina Sabalytė
|
1
|
Šuolis su kartimi
|
Viktorija Žemaitytė
|
1
|
Šuolis į aukštį
|
Sigita Lasavičiūtė
|
3
|
Šuolis į aukštį
|
Dovilė Tanskytė
|
2
|
Šuolis į tolį
|
Marius Vadeikis
|
3
|
Trišuolis
|
Tarptautinėse varžybose „Sprinto diena Panevėžyje“, vykusiose 2009 m. sausio 10 dieną, dalyvavo gausus būrys LKKA lengvosios atletikos sportininkų, kurie varžėsi 200 m ir 300 m distancijose. Užimtos šios vietos:
Egidijus Dilys
|
1
|
Edita Kavaliauskienė (Lingytė)
|
2
|
Rytis Sakalauskas
|
2
|
Silva Pesackaitė
|
3
|
Žilvinas Adomavičius
|
3
|
Aivaras Pranckevičius
|
4
|
Rokas Mažeika
|
5
|
Silva Pesackaitė
|
1
|
Žilvinas Adomavičius
|
1
|
Inesa Rimkevičiūtė
|
3
|
Vytautas Balkūnas
|
4
|
Donatas Januševičius
|
8
|
Rimvydas Smilgys
|
9
|
2009 m. sausio 9-10 dienomis vykusiose Klaipėdos miesto 2009 m. lengvosios atletikos žiemos sezono atidarymo varžybose LKKA III kurso studentė Sonata Tamošaitytė iškovojo dvi pirmąsias vietas 60 m ir 60 m barjerinio bėgimo rungtyse. I kurso lengvosios atletikos specialybės studentas Marius Vadeikis užėmė pirmą vietą šuolio į tolį ir trečią vietą trišuolio rungtyse.
2009 m. sausio 3-4 dienomis Ignalinoje vyko Lietuvos slidinėjimo čempionatas, kurio rengėjai dėl negausaus sniego buvo priversti sutrumpinti trasų ilgį. IV kurso Treniravimo sistemų programos studentas Aleksej Novoselskij iškovojo dvi pirmąsias vietas 10 km laisvuoju stiliumi ir 1,5 km sprinto trasose, o magistrantė Natalija Kočergina užėmė dvi antrąsias vietas 5 km laisvuoju stiliumi ir moterų 1,5 km sprinto rungtyse.
Gintarė Volungevičiūtė
|
Pekino olimpinės žaidynės 2 vieta;
Pasaulio moterų jachtų buriavimo čempionatas 4 vieta;
Lietuvos buriavimo rinktinės narė
|
Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis
|
Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas – 1 vieta;
Pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų I etapas – 2 vieta;
Pasaulio universitetų baidarių ir kanojų sporto čempionatas – 3 vieta;
Pekino OŽ dalyviai;
Lietuvos baidarių ir kanojų rinktinės nariai
|
Egidijus Žilinskas
|
Pasaulio dziudo čempionatas – 7 vieta;
Europos jaunimo dziudo čempionatas – 2 vieta;
Lietuvos dziudo čempionatas – 1 vieta;
Lietuvos dziudo rinktinės narys
|
Žilvinas Adomavičius
|
SELL žaidynėse – 3 aukso medaliai;
Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas – 1 vieta;
Europos lengvosios atletikos taurė – 4 vieta;
Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys;
Londono 2012 OŽ kandidatas
|
Rytis Sakalauskas
|
Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas – 1 vieta;
Europos lengvosios atletikos (U-23) čempionatas – 10 vieta;
Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės narys;
Londono 2012 OŽ kandidatas
|
Gintarė Sikorskytė
|
CISM Pasaulio kariuomenės čempionatas – 10, 12 vietos;
Pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionatas – 16 vieta;
Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės narė;
Londono 2012 OŽ kandidatė
|
Raimonda Gedutytė
|
Pasaulio dziudo taurė – 5 vieta;
Lietuvos dziudo čempionatas – 1 vieta;
Lietuvos dziudo rinktinės narė;
Londono 2012 OŽ kandidatė
|
Karolis Bauža
|
Pasaulio dziudo taurė – 5 vieta;
Lietuvos dziudo čempionatas – 1 vieta;
Lietuvos dziudo rinktinės narys;
Londono 2012 OŽ kandidatas
|
Aurimas Naudžius
|
Europos jaunimo bokso čempionatas – 5 vieta;
Europos bokso čempionatas – 9 vieta;
Atviras Lietuvos vyrų bokso čempionatas – 1 vieta;
Lietuvos bokso rinktinės narys;
Londono 2012 OŽ kandidatas
|
Ričardas Nekrošius
|
Pasaulio universitetų baidarių ir kanojų sporto čempionatas – 2 ir 5 vietos;
Europos jaunimo kanojų irklavimo čempionatas – 10 vieta;
Lietuvos baidarių ir kanojų rinktinės narys;
Londono 2012 OŽ kandidatas
|
Infrastruktūros plėtros ir sporto reikalų prorektorius Ramutis Kairaitis įteikia apdovanojimą Egidijui Žilinskui
Vie-ta
|
Vardas pavardė
|
Fakultetas ir kursas
|
Sporto šaka
|
Pasiekimai
|
Treneris
|
---|---|---|---|---|---|
10
|
Ričardas Nekrošius
Lietuvos kūno kultūros akademija
|
Sporto edukologijos f.
III k.
|
Baidarių /kanojų sportas
|
Pasaulio universitetų baidarių ir kanojų sporto čempionatas – II ir 5 v.
Europos jaunimo kanojų irklavimo čempionatas – X v.
|
Kęstutis Janušauskas
|
9
|
Egidijus Žilinskas
Lietuvos kūno kultūros akademija
|
Sporto biomedicinos f.
Magistrantas I k.
|
Dziudo
|
Pasaulio dziudo čempionatas 7 v.
Europos jaunimo dziudo čempionatas II v.
Lietuvos dziudo čempionatas I v.
|
Rimantas Gricius
|
8
|
Vytautas Vaičikonis
Vilniaus pedagoginis universitetas
|
Sporto ir sveikatos f.
II k.
|
Baidarių /kanojų sportas
|
Europos čempionatas I v.
|
Vaidas Vaitiekūnas
|
7
|
Mindaugas Griškonis
Vilniaus pedagoginis universitetas
Mykolo Romerio universitetas
|
VPU Absolventas/ MRU Viešojo administravimo I k.
|
Irklavimas
|
Europos čempionatas II v.
Pasaulio jaunimo čempionatas II v.
Pekino olimpinės žaidynės VIII v.
|
Alfonsas Mikšys
|
6
|
Valdemaras Venckaitis
Vilniaus pedagoginis universitetas
|
Sporto ir sveikatos f.
V k.
|
Graikų-romėnų imtynės
|
Pasaulio čempionatas III v.
Pekino olimpinės žaidynės 14 v.
|
Ruslanas Vartanovas,
Kęstutis Švėgžda
|
5
|
Simona Krupeckaitė
Vilniaus pedagoginis universitetas
|
Sporto ir sveikatos f.
IV k.
|
Dviračių sportas
|
Pasaulio čempionatas II v.
Pekino olimpinės žaidynės VIII v.
|
Antanas Jakimavičius
|
4
|
Vilija Sereikaitė
Vilniaus pedagoginis universitetas
|
Sporto ir sveikatos f.
III k.
|
Dviračių sportas
|
Pasaulio taurės laimėtoja
Pekino olimpinės žaidynės VI v.
|
Antanas Jakimavičius
|
3
|
Raimundas Labuckas
Tomas Gadeikis
Lietuvos kūno kultūros akademija
|
Sporto edukologijos II k.
Sporto edukologijos IV k.
|
Baidarių /kanojų sportas
|
Europos baidarių-kanojų sporto čempionai;
Pasaulio baidarių-kanojų sporto taurės I etapo – II v.;
Pasaulio universitetų baidarių-kanojų č. – III v.;
Pekino olimpinių žaidynės – X v.;
|
Egidijus Gustas, Aleksandras Alekrinskis,
Vladimiras Suchorukovas
|
2
|
Jevgenijus Šuklinas
Vilniaus pedagoginis universitetas
|
Sporto ir sveikatos f.
IV k.
|
Baidarių /kanojų sportas
|
Europos čempionatas II v.
Europos jaunimo čempionas
Pasaulio universitetų baidarių-kanojų sporto čempionas ir vicečempionas
|
Vasilijus Suchorukovas
|
1
|
Gintarė Volungevičiutė
Lietuvos kūno kultūros akademija
|
Sporto edukologijos f.
Magistrantė II k.
|
Buriavimas
|
Pekino olimpinės žaidynių vicečempionė
|
Linas Eidukevičius
|