Kvietimas visiems, kurie nori dalyvauti didžiausiame šių metų renginyje Lietuvoje!

Europos  vyrų krepšinio čempionato finalinio etapo metu Kaune, Kauno turizmo informacijos centras teiks turizmo informaciją bei dalins nemokamus leidinius šio neeilinio renginio svečiams iš Lietuvos ir užsienio. Ši veikla bus vykdoma ne tik KTIC punktuose ( Laivės al. 36, Kauno autobusų bei geležinkelio stotys, Kauno pilis, viešbutis Park Inn, Kauno oro uostas), bet ir Žalgirio arenos prieigose, kitose gausiai lankomose miesto erdvėse.

 

Turizmo informacijos centras ieško savanorių padedančių užtikrinti svetingą Europos krepšinio čempionato svečių priėmimą. Ypač reikalingas iniciatyvus bei visuomeniškas jaunimas. Savanoriškas darbas leis jauniems žmonėms pagerinti praktinius įgūdžius bei suteiks naudingos patirties.

 

Planuojama, kad  į rugsėjo mėnesį Kaune vyksiančių pirmenybių finalinį etapą suvažiuos tūkstančiai sirgalių, o taip pat ir oficialių delegacijų, kuriems su Kaunu padės susipažinti Kauno turizmo informacijos specialistai kartu su 60 savanorių.

Pagrindinis KTIC ir savanorių bendradarbiavimo tikslas – užtikrinti informacijos sklaidą miesto svečiams, kuriems bus teikiama informacija apie apgyvendinimo, maitinimo galimybes, lankytinas vietas, renginius.

Taip pat šiai progai sukurta nauja ekskursija „Krepšinio istorija Kaune", kurios metu bus supažindinama su Lietuvos krepšinio atsiradimu, pergalingais žygiais Europos, TSRS, pasaulio ir Olimpinėse varžybose. Ekskursijos dalyviai taip pat sužinos kada ir kur gimė šis žaidimas, kas ir kada Lietuvoje pirmi pradėjo žaisti krepšinį bei kitų idomių bei intriguojančių faktų.Miesto svečiams taip pat bus siūlomos reguliarios ekskursijos.

Skaičiai:
8 – tiek turizmo informacijos centro punktų veiks Kauno mieste.
2 – turizmo informacijos nameliai prie Žalgirio arenos.
60 – tiek savananorių teiks informaciją viešose miesto erdvėse.
4 – tiek reguliarių ekskursijų siulysime miesto svečiams.
25 000 – tokį kiekį informacinių leidinių bei žemėlapių planuojame išplatinti Europos krepšinio čempionato finalinio etapo metu.

Jei susidomėjote – skambinkite Arnui Menciūnui  ( telefono nr. 8 684 28811).

Ryšių su visuomene skyriaus ir VšĮ Kauno turizmo informacijos centro informacija