LSU magistrantūros studijos – norintiems siekti daugiau

Kviečiame įstojusius į magistrantūrą pasirašyti sutartis. Laukiame Jūsų Lietuvos sporto universitete (Sporto g. 6, Kaunas), Centriniuose rūmuose, 208 kabinete 2019 m. liepos 9–12 d.

Darbo laikas: pirmadienį – ketvirtadienį 8–17 val., penktadienį 8–15.45 val., pietų pertrauka 12–13 val.

Sutartis galima pasirašyti ir internetu:  https://bit.ly/2On4GOL

Nepamirškite su savimi turėti asmens dokumentą.

Apie papildomą priėmimą į magistrantūros studijas bus skelbiama liepos viduryje mūsų interneto svetainėje ir facebooko paskyroje Lietuvos sporto universitetas.

Prašymų dalyvauti priėmime į magistrantūros studijas registracija vyksta universitete ir internetu. Stojantieji gali nurodyti iki 3 pageidavimų, juos išdėstydami prioriteto tvarka.

LSU absolventams, baigusiems studijas 2011 m. ir vėliau, nereikia pateikti diplomo ir jo priedėlio. Reikiamus dokumentus rasite čia.

Kitų aukštųjų mokyklų absolventai turi pateikti išsilavinimo dokumentų, asmens dokumento, registracijos mokesčio kvito ir kitų dokumentų kopijas. Jei dar neturite diplomo ir jo priedėlio, galite pateikti akademinę pažymą.

 Visą informaciją apie 2019 m. priėmimą į magistrantūros studijas rasite čia.

Lietuvos sporto universitetas priima ir į papildomąsias (išlyginamąsias) studijas, kurios skirtos norintiems studijuoti magistrantūros studijose, tačiau neturintiems priėmimo sąlygose nurodyto išsilavinimo. Papildomųjų studijų programas gali rinktis kolegijų absolventai, ketinantys studijuoti magistrantūroje.

Lietuvos sporto universitete siūloma 10 magistro studijų programų: Sporto edukologija, Treniravimo sistemos, Kineziterapija (Kaune ir Druskininkuose), Turizmo ir sporto vadyba, Kūno kultūra, Sporto fiziologija ir genetika, Taikomoji fizinė veikla, Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata, Sportinės veiklos analizė/International Master in Performance Analysis of Sport (anglų k.), Krepšinio treniravimas ir valdymas/International Basketball Coaching and Management (anglų k.).

Daugiau informacijos apie priėmimą į magistrantūros studijas:

LSU Studijų departamentas
Centrinių rūmų 208 kabinetas
Sporto g. 6, LT-44221, Kaunas
Telefonas (8 37) 302 659
El. paštas studijos@lsu.lt