Kviečiame stojančiuosius dalyvauti antrajame pagrindinio priėmimo etape

Nuo šiandien, rugpjūčio 1 d., stojantieji kviečiami dalyvauti antrajame pagrindinio priėmimo etape. Jame, kitaip nei anksčiau, savo prašymus Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje www.lamabpo.lt nuo rugpjūčio 1 d. 12 val. iki rugpjūčio 3 d. 12 val. galės teikti ir asmenys, nedalyvavę pirmajame etape.

Antrajame priėmimo etape Lietuvos sporto universitetas siūlo rinktis šias bakalauro studijų programas: Treniravimo sistemosPratimai, mityba ir streso valdymasKineziterapijaFizinis aktyvumas ir visuomenės sveikataFizinis aktyvumas ir sveika gyvensena (tik anglų k.), Sporto ir turizmo vadyba.

Stojantieji prašyme gali koreguoti pirmojo etapo metu teiktą prašymą arba teikti naują prašymą.

Prašyme galima pateikti iki 9 pageidavimų (į valstybės finansuojamas vietas, į valstybės nefinansuojamas su studijų stipendijų vietas ir valstybės nefinansuojamas vietas).

Pirmajame etape stojantieji, sudarę studijų sutartį į valstybės nefinansuojamą vietą arba negavę kvietimo, gali pretenduoti į valstybės finansuojamas, valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija ar valstybės nefinansuojamas vietas.

Atkreipiamas dėmesys į tai, kad stojantysis, pasirašęs studijų sutartį į valstybės finansuojamą vietą ar valstybės nefinansuojamą vietą su studijų stipendija arba nutraukęs ją pirmojo etapo metu, antrajame etape galės pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą studijų vietą.

Kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 6 d. iki 12 val. www.lamabpo.lt

Sutarčių su pakviestaisiais sudarymas Lietuvos sporto universitete vyks nuo rugpjūčio 7 iki rugpjūčio 8 d. Centrinių rūmų fojė (Sporto g. 6). Priėmimo komisijos darbo laikas — nuo 8 iki 17 val. Pasirašyti sutartį bus galima ir elektroniniu būdu.

Jei kils klausimų, prašome susisiekti su LSU Studijų departamentu telefonu (8 37) 302 658, (8 37) 302 659 arba rašyti el. paštu priemimas@lsu.lt